.

Blog: Strana 13

04.05.2017    Čas čítania: 2 min.

Seminárne práce rezonujú v hlave každého vysokoškoláka. Počas štúdia tvoríme najrôznejšie práce, od tých 5-stranových až po 100-stranové. Väčšina z nás ich nechce odovzdať iba v obale, ale zviazať ich elegantnejšie, hrebeňovou väzbou. Ako vlastne funguje stroj na hrebeňovú väzbu? Je jeho používanie náročné a oplatí sa kúpiť ho pre vlastné použitie?

S písaním záverečnej práce sa viaže niekoľko prebdených nocí, vypitých káv a napätia, ako to celé dopadne. Stihnem si dať bakalárku vytlačiť a zviazať včas? Neprehliadnem formálne chyby v texte? Nezabudnem pripojiť k textu prílohy? V článku vám priblížime, čo najviac straší každého vysokoškoláka v poslednom ročníku.

Ako má vyzerať dobrý roll-up? Z čoho je vyrobený? Zodpovieme vám všetko, čo je dôležité vedieť o veľkoformátovej tlači, konkrétne roll-upoch.

Aj keď sú vizitky iba nepísanou formalitou, mal by ich mať každý, kto to so svojím podnikaním myslí vážne. Ako a kde si ich dať vyrobiť? To vám zhrnieme v našom novom článku.

20.03.2017    Čas čítania: 2 min.

Všetko, čo by ste mali vedieť predtým, ako si pôjdete nechať zviazať prácu.

13.03.2017    Čas čítania: 2 min.

Pečiatky zvyšujú dôveryhodnosť spoločnosti, a preto ich využívajú mnohí podnikatelia. Aké informácie by mala dobrá pečiatka obsahovať?