Vážení zákazníci,
na základe nariadenia Ústredného Krízového štábu SR zo dňa 15.3.2020, budú všetky naše predajne zatvorené od 16.3.2020 do 29.3.2020. Zároveň Vás chceme informovať, že náš e-shop je Vám plne k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku, kde neustále aktualizujeme informácie.
Pripravili sme pre Vás tiež špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam
.

Tlač diplomových prác

13.03.2020    Čas čítania: 4 min.

Nepodceňujte formu diplomovky. Zistite, koľko strán môže mať diplomovka, aké písmo zvoliť, aký okraj nastaviť a ktoré viazanie si môžete vo finále vybrať.

01.03.2020    Čas čítania: 3 min.

Píšete svoju záverečnú bakalársku, diplomovú, dizertačnú, či inú prácu? Radi vám s ňou pomôžeme – vytlačíme a zviažeme za zvýhodnenú cenu už od 9,90 €.

Prečítajte si naše rady, ako predísť stresu z diplomovky a zoznam zaujímavých študijných odborov. Možno vás presvedčia, že ste si ten váš vybrali správne.

29.04.2019    Čas čítania: 2 min.

Ste si istý, že je vaša diplomovka pripravená na tlač? Prejdite si spolu s nami kontrolný checklist skôr, než ju dáte vytlačiť a zviazať.

01.04.2019    Čas čítania: 3 min.

Pre tých, ktorí nechcú nechať nič na náhodu, sme pripravili pár bodov o tom, prečo nezanedbať výber spoločnosti, ktorá vám prácu vytlačí a zviaže.

26.02.2019    Čas čítania: 2 min.

Osvojte si týchto 5 trikov v programe MS Word. Množstvo času, ktorý ušetríte pri písaní diplomovky, tak môžete venovať napríklad relaxu.