Novinky | Printstudio.FaxCopy.sk
.

Novinky a blogy

S písaním záverečnej práce sa viaže niekoľko prebdených nocí, vypitých káv a napätia, ako to celé dopadne.

07.06.2024    Čas čítania: 3 min.

Samolepiace tapety sú jednoduchým spôsobom ako zlepšiť vzhľad rôznych povrchov, pomôžu aj na miestach o ktorých ste netušili, že potrebujú vylepšiť. Samolepiace tapety už dávno nie sú určené iba na steny.

07.06.2024    Čas čítania: 3 min.

Beriete si ju na stretnutia, chválite sa ňou medzi známymi. Je nanajvýš dôležité, aby pekne vyzerala. Chcete vedieť, čo by nemalo na vizitke chýbať? Dozviete sa to v článku.

22.05.2024    Čas čítania: 2 min.

Napísať bakalárku patrí medzi najväčšie výzvy štúdia vysokej školy. Poradíme vám, čo by ste mali dodržať, aby ste bakalárske štúdium úspešne zvládli.

15.05.2024    Čas čítania: 2 min.

Doplnenie atramentu do pečiatky nie je žiadna veda. Ak s tým však ešte nemáte skúsenosti, radšej sa na nás obráťte, aby ste mali istotu, že farebný odtlačok bude rovnomerný.

26.04.2024    Čas čítania: 3 min.

Netušíte ako začať a zdá sa vám, že na písanie nemáte vlohy? Aj neobľúbené písanie záverečných prác patrí k štúdiu. Nechajte si poradiť ako napísať záverečnú prácu ľavou zadnou.

26.04.2024    Čas čítania: 2 min.

Plagáty majú schopnosť okamžite upútať našu pozornosť a odovzdať nám ich posolstvo. Rozmanitosť použití a foriem plagátov je fascinujúca. Poznáte tieto druhy posterov?

15.04.2024    Čas čítania: 2 min.

 

Písanie diplomovky vás nemusí zruinovať, psychicky ani fyzicky. Ponúkame vám 5 tipov, ktoré vám pomôžu dokončiť vašu prácu a ušetria študentskú peňaženku.

15.04.2024    Čas čítania: 3 min.

Prinášame vám tipy, ako sa efektívne pripraviť na štátnice. Inšpirujte sa citátmi slávnych osobností a zvládnite túto náročnú skúšku vedomostí s prehľadom.

02.04.2024    Čas čítania: 3 min.

Akademický týždeň môžete využiť naplno aj vy. S našimi radami vám to pôjde ako po masle bez toho, aby ste zbytočne stresovali. Ktoré sú to?

NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.