Novinky | Printstudio.FaxCopy.sk
.

Novinky a blogy

22.02.2024    Čas čítania: 3 min.

Prinášame vám tipy, ako si vytvoriť vlastné nálepky, ktoré posilnia váš brand. Čo je dôležité pri návrhu a prečo by ste si mali vybrať kvalitnú tlač nálepiek?

Prečítajte si naše rady, ako predísť stresu z diplomovky a zoznam zaujímavých študijných odborov. Možno vás presvedčia, že ste si ten váš vybrali správne.

17.01.2024    Čas čítania: 3 min.

Budapešť, Amsterdam, Praha – party mestá, v ktorých vytlačíte z hlavy stres z diplomovky a zo štátnic. Čo všetko pre vás ponúkajú metropoly zábavy?

21.12.2023    Čas čítania: 4 min.

Pozrite sa na zoznam najefektívnejších klávesových skratiek. Vďaka týmto skratkám môžete ušetriť minúty a minúty práce pri počítači. Koľko z nich poznáte?

18.12.2023    Čas čítania: 2 min.

Plastové karty, kreditky a vernostné karty si zaslúžia druhú šancu. Prinášame tipy, ako recyklovať plastové karty a premeniť ich na originálne kúsky alebo darčeky.

22.11.2023    Čas čítania: 4 min.

Ako vymyslieť vizuál a čo napísať na maturitné oznámenie? Poradíme vám, ako si vytvoriť originálne maturitné oznámenia bez chýb, ktoré robia ostatní.

15.11.2023    Čas čítania: 2 min.

Vizitka reprezentuje vašu spoločnosť. Inšpirujte sa návodom, na čo netreba zabudnúť pri tvorbe vizitky a získajte rady pri výbere papiera a tlače.

25.10.2023    Čas čítania: 3 min.

Pečiatka je súčasťou vašej prezentácie. Z mnohých druhov pečiatok môžete byť však ľahko zmätení. Zorientujte sa vo výbere vďaka tomuto krátkemu sumáru.

16.10.2023    Čas čítania: 6 min.

Presvedčte sa o tom, že aj offline reklama má svoje výhody. Okrem toho, že ponúka škálu možností a je dôveryhodná, pomôže vám budovať brand. Ako napríklad?

25.09.2023    Čas čítania: 3 min.

Pečiatky zvyšujú dôveryhodnosť spoločnosti, a preto ich využívajú mnohí podnikatelia. Aké informácie by mala dobrá pečiatka obsahovať?

NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.