.

Blog

22.08.2019    Čas čítania: 3 min. Ako ochrániť dom pred odchodom na dovolenku

Zabezpečili ste svoj dom pred odchodom na dovolenku alebo pracovnú cestu naozaj poriadne? Prečítajte si 5 tipov, ktoré odradia každého zlodeja.

30.07.2019    Čas čítania: 2 min. 4 tipy ako na trendy kanceláriu

Trendy kancelária, kde vám pôjde práca ako od ruky? Prečítajte si najnovšie tipy a rady, ktoré navyše správne oživia vaše pracovné tempo.

29.06.2019    Čas čítania: 2 min. Potrebujem pečiatku?

Potrebujete ako podnikateľ, živnostník či firma pečiatku? Prečítajte si, pre koho je pečiatka nevyhnutnosťou a prečo by ste si ju mali zaobstarať.

13.05.2019    Čas čítania: 2 min. Ako využiť akademický týždeň na maximum

Akademický týždeň môžete využiť naplno aj vy. S našimi radami vám to pôjde ako po masle bez toho, aby ste zbytočne stresovali. Ktoré sú to?

29.04.2019    Čas čítania: 2 min. Posledné úpravy diplomovky. Na toto určite nezabudnite!

Ste si istý, že je vaša diplomovka pripravená na tlač? Prejdite si spolu s nami kontrolný checklist skôr, než ju dáte vytlačiť a zviazať.

01.04.2019    Čas čítania: 3 min. Prečo svoju diplomovku zveriť do rúk odborníkom

Pre tých, ktorí nechcú nechať nič na náhodu, sme pripravili pár bodov o tom, prečo nezanedbať výber spoločnosti, ktorá vám prácu vytlačí a zviaže.

Hľadáte nápad na netradičnú vizitku? Prečítajte si tipy, vďaka ktorým môže byť aj vaša vizitka zaujímavá a zároveň splní svoj hlavný účel.

26.02.2019    Čas čítania: 2 min. Tipy na MS WORD – ako napísať diplomovku ľavou zadnou

Osvojte si týchto 5 trikov v programe MS Word. Množstvo času, ktorý ušetríte pri písaní diplomovky, tak môžete venovať napríklad relaxu.

28.01.2019    Čas čítania: 2 min. Prečo si dať vytlačiť fotky v dobe digitálnej

Pýtate sa, či si niekto dnes ešte dáva vytlačiť fotky? Prečítajte si dôvody, prečo by ste na tlač fotografií v žiadnom prípade nemali zabúdať ani vy.

29.12.2018    Čas čítania: 2 min. Veľkoformátová tlač: Čo musí banner mať, aby zaujal?

Vytvoriť pútavý banner, plagát alebo reklamu dá vždy zabrať. Prečítajte si, čo musí obsahovať, aby pre vás veľkoformátová tlač nebola zbytočná.