.

Blog

26.02.2019    Čas čítania: 2 min. Tipy na MS WORD – ako napísať diplomovku ľavou zadnou

Osvojte si týchto 5 trikov v programe MS Word. Množstvo času, ktorý ušetríte pri písaní diplomovky, tak môžete venovať napríklad relaxu.

18.02.2019    Čas čítania: 2 min. Diplomovka VÝHODNEJŠIE

Prácu vám vytlačíme, zviažeme a tlač 50 čiernobielych strán od nás budete mať zadarmo.

Akcia platí od 18. 2. do 31. 5. 2019

28.01.2019    Čas čítania: 2 min. Prečo si dať vytlačiť fotky v dobe digitálnej

Pýtate sa, či si niekto dnes ešte dáva vytlačiť fotky? Prečítajte si dôvody, prečo by ste na tlač fotografií v žiadnom prípade nemali zabúdať ani vy.

29.12.2018    Čas čítania: 2 min. Veľkoformátová tlač: Čo musí banner mať, aby zaujal?

Vytvoriť pútavý banner, plagát alebo reklamu dá vždy zabrať. Prečítajte si, čo musí obsahovať, aby pre vás veľkoformátová tlač nebola zbytočná.

Plastové karty, kreditky a vernostné preukazy si zaslúžia druhú šancu. Tipy, ako recyklovať plastové karty a premeniť ich na originálne kúsky alebo darčeky.

Dajte šancu plastovým kartičkám. Majú obrovský potenciál. Okrem toho, že sú odolné a reprezentatívne, pomôžu vašej firme odlíšiť sa. Popustite uzdu fantázii a inšpirujte sa našimi tipmi!

Sú destinácie, ktorých krása je neopísateľná. Prezrite si naše tipy na miesta, z ktorých budete tlačiť fotografie jedna radosť. Naozaj stoja za to.

Ako povzbudíte svoj tím k lepším výkonom? Pomôžu vám motivačné fototapety, utuženie pracovných vzťahov a spoločné adrenalínové zážitky. Inšpirujte sa.

Ozdobte svoje auto fóliami vďaka veľkoplošnej tlači. Pripravili sme pre vás praktický prehľad fólií. Vyberte si tú, ktorá vám ponúka najviac výhod.

Človek má zvyčajne plnú hlavu nápadov, ale keď príde do tuhého, všetky vyletia ako lastovička na jeseň. Preto vám prinášame inšpiráciu pri tvorbe maturitných oznámení