Máme pre Vás OTVORENÉ vybrané predajne FaxCOPY, ktoré fungujú ako výdajne objednávok z nášho e-shopu. >> Zistiť viac informácií
.

Blog

Spoznajte spôsoby laminácie, aby ste sa vedeli rozhodnúť, ktorý použiť. Poradíme vám, od čoho sa odvíja cena a z akých laminovacích fólií máte na výber.

Ako si vybrať vhodný materiál a zvládnuť tlač nálepiek tak, aby ste získali presne to, čo chcete? Navrhnite a vytlačte si nálepky vďaka našim tipom.

02.12.2020    Čas čítania: 4 min.

Prebehnite si pravidlá a rady pri tlači vianočných prianí skôr, než sa do nej pustíte. Samotný návrh, rozlíšenie, formát či spadavku sa neoplatí podceniť. 

18.11.2020    Čas čítania: 4 min.

Hľadáte tipy, ako vytvoriť dobrú brožúru? Prečítajte si, ako zostaviť trefný obsah brožúry a ako zvládnuť jej spracovanie tak, aby splnila svoj účel.

03.11.2020    Čas čítania: 3 min.

Vyberte originálne darčeky pre firmy. Tlačený kalendár s fotkami alebo profesionálna koláž fotografií potešia kolegov i obchodných partnerov. Ako na ne?

25.10.2020    Čas čítania: 3 min.

Prečítajte si, na čo by ste nemali zabudnúť skôr, než pošlete grafické podklady do tlače. Používate spadavky, bezpečnostnú zónu a najmä kvalitnú tlačiareň?

15.10.2020    Čas čítania: 4 min.

Fotíte pomocou mobilu? Prečítajte si ako vďaka jednoduchým krokom a pravidlám môžete získať skvelé fotky, za ktoré sa nemusí hanbiť ani profesionál.

30.09.2020    Čas čítania: 3 min.

Ako vymyslieť vizuál a čo napísať na maturitné oznámenie? Poradíme vám, ako si vytvoriť originálne maturitné oznámenia bez chýb, ktoré robia ostatní.

17.09.2020    Čas čítania: 3 min.

Stroj na hrebeňovú väzbu môže byť skvelým pomocníkom, ale aj zbytočnosťou. Prečítajte si, kedy sa vám zíde a či vám zbytočne nezaberie miesto.

31.08.2020    Čas čítania: 4 min.

Už sa to blíži? Napíšte text na pozvánky na oslavu, ktorý bude obsahovať základné i doplňujúce informácie a zasaďte ich do toho správneho dizajnu.