Máme pre Vás OTVORENÉ predajne FaxCOPY. >> Zistiť viac informácií
.

Blog

15.04.2021    Čas čítania: 3 min.

Firemná identita môže pomôcť značke vyrásť. Prečítajte si, aký prínos môže mať pre vašu spoločnosť, ak si zadefinujete viac vecí, ako len logo či vizitku.

31.03.2021    Čas čítania: 3 min.

Pri tlači diplomovky nezabudnite prirátať jeden kus. Ako vám môže práca v budúcnosti poslúžiť a kto všetko z nej má úžitok, ak ju uložíte doma v knižnici?

15.03.2021    Čas čítania: 3 min.

Ak majú vizitky plniť účel, musia obsahovať vždy aktuálne informácie. Ktoré z nich už uvádzať netreba a ako by mala vyzerať vizitka 21. storočia?

01.03.2021    Čas čítania: 3 min.

Píšete svoju záverečnú bakalársku, diplomovú, dizertačnú, či inú prácu? Radi vám s ňou pomôžeme – vytlačíme a zviažeme za zvýhodnenú cenu už od 9,90 €.

28.02.2021    Čas čítania: 4 min.

Odlíšte sa od konkurencie a označte svoje handmade výrobky pútavo. Etikety si zvládnete navrhnúť a vytlačiť aj sami. Poradíme, ako na to.

18.02.2021    Čas čítania: 4 min.

Spoznajte výhody roll-up bannerov. Poradíme vám, aký materiál vybrať, ak riešite tlač na rollup i to, koľko vás bude takýto prezentačný systém stáť.

Čo rozhoduje pri výbere tlačiarne do kancelárie? Rozlúsknite vďaka nášmu porovnaniu parametrov rébus s názvom atramentová vs. laserová tlač raz a navždy.

Spoznajte spôsoby laminácie, aby ste sa vedeli rozhodnúť, ktorý použiť. Poradíme vám, od čoho sa odvíja cena a z akých laminovacích fólií máte na výber.

Ako si vybrať vhodný materiál a zvládnuť tlač nálepiek tak, aby ste získali presne to, čo chcete? Navrhnite a vytlačte si nálepky vďaka našim tipom.

02.12.2020    Čas čítania: 4 min.

Prebehnite si pravidlá a rady pri tlači vianočných prianí skôr, než sa do nej pustíte. Samotný návrh, rozlíšenie, formát či spadavku sa neoplatí podceniť.