.

Blog: Strana 8

18.09.2018    Čas čítania: 2 min.

Ako povzbudíte svoj tím k lepším výkonom? Pomôžu vám motivačné fototapety, utuženie pracovných vzťahov a spoločné adrenalínové zážitky. Inšpirujte sa.

Ozdobte svoje auto fóliami vďaka veľkoplošnej tlači. Pripravili sme pre vás praktický prehľad fólií. Vyberte si tú, ktorá vám ponúka najviac výhod.

Človek má zvyčajne plnú hlavu nápadov, ale keď príde do tuhého, všetky vyletia ako lastovička na jeseň. Preto vám prinášame inšpiráciu pri tvorbe maturitných oznámení

22.08.2018    Čas čítania: 3 min.

Je veľkoformátová tlač úplne mimo hry? Predtým, ako jej dáte definitívne červenú, by ste mali zobrať do úvahy všetky jej plusy. Kedy je offline reklama výhodnejšia?

14.08.2018    Čas čítania: 3 min.

Nakopnite svoj mozog aj cez letné prázdniny. Knihy, hry a nezvyčajné aktivity vám pomôžu udržať myseľ sviežu na písanie diplomovej práce. Sme tu pre vás nielen pri jej tlači, ale aj s trefnými radami.

23.07.2018    Čas čítania: 2 min.

Chystáte sa na obchodné stretnutie a neviete, aká je etiketa pri vymienaní vizitiek a predstavovaní? Máme pre vás pár trikov, ako to jednoducho zvládnete.

Hľadáte trefné citáty na vaše maturitné oznámenia? Pripravili sme pre vás pár originálnych, ktoré poslúžia ako inšpirácia pri výbere.

Okrúhle, rýchloschnúce, vreckové pečiatky – strácate sa vo všetkých tých druhoch? Zostavili sme pre vás prehľad jednotlivých typov, aby ste si ľahšie vybrali.

Budúci maturanti sa pred nástupom na prázdniny zaoberájú prvými prípravami. Čo všetko vás čaká? V Prinstudiu vám pomôžeme aspoň s maturitnými oznámeniami.

Budapešť, Amsterdam, Praha – party mestá, v ktorých vytlačíte z hlavy stres z diplomovky a zo štátnic. Čo všetko pre vás ponúkajú metropoly zábavy?