.

Blog

Beriete si ju na stretnutia, chválite sa ňou medzi známymi. Je nanajvýš dôležité, aby pekne vyzerala. Chcete vedieť, čo by nemalo na vizitke chýbať? Dozviete sa to v článku.

Pečiatka je súčasťou vašej prezentácie. Z mnohých druhov pečiatok môžete byť však ľahko zmätení. Zorientujte sa vo výbere vďaka tomuto krátkemu sumáru.

Dávno odzvonilo časom, keď sme všetko museli vybavovať osobne. Táto byrokracia zostala snáď už len na úradoch. Darčeky k narodeninám, svadobné oznámenia, kosačky, ale aj vizitky – väčšinu produktov si viete objednať online bez nutnosti zdvihnúť päty z miesta.

Seminárne práce rezonujú v hlave každého vysokoškoláka. Počas štúdia tvoríme najrôznejšie práce, od tých 5-stranových až po 100-stranové. Väčšina z nás ich nechce odovzdať iba v obale, ale zviazať ich elegantnejšie, hrebeňovou väzbou. Ako vlastne funguje stroj na hrebeňovú väzbu? Je jeho používanie náročné a oplatí sa kúpiť ho pre vlastné použitie?

S písaním záverečnej práce sa viaže niekoľko prebdených nocí, vypitých káv a napätia, ako to celé dopadne. Stihnem si dať bakalárku vytlačiť a zviazať včas? Neprehliadnem formálne chyby v texte? Nezabudnem pripojiť k textu prílohy? V článku vám priblížime, čo najviac straší každého vysokoškoláka v poslednom ročníku.

Ako má vyzerať dobrý roll-up? Z čoho je vyrobený? Zodpovieme vám všetko, čo je dôležité vedieť o veľkoformátovej tlači, konkrétne roll-upoch.

Aj keď sú vizitky iba nepísanou formalitou, mal by ich mať každý, kto to so svojím podnikaním myslí vážne. Ako a kde si ich dať vyrobiť? To vám zhrnieme v našom novom článku.

20.03.2017    Čas čítania: 2 min. Zodpovieme vám najčastejšie otázky o viazaní diplomoviek

Všetko, čo by ste mali vedieť predtým, ako si pôjdete nechať zviazať prácu.

Pečiatky zvyšujú dôveryhodnosť spoločnosti, a preto ich využívajú mnohí podnikatelia. Aké informácie by mala dobrá pečiatka obsahovať?