.

Blog

Biznis s písaním diplomoviek zažíva v posledných rokoch zlatý vek. Obrovské množstvo vysokoškolákov sa k tomu dostane náhodou, ale i cielene. Či už ste sa rozhodli diplomovku niekomu napísať, alebo sami hľadáte takúto pomoc, dávajte si veľký pozor a toto rozhodnutie zvážte.

Vizitky sa už dávno netlačia doma na tlačiarni. Následné namáhavé vystrihovanie tupými nožnicami vám tiež práve nepomôže pri ceste za reprezentatívnym vzhľadom. U nás používame pri výrobe vizitiek tie najmodernejšie postupy. Z čoho si môžete vybrať a zaujať tak nových klientov?

Napriek stále sa rozširujúcej online komunikácii sa väčšina pracovných rozhovorov a stretnutí uskutoční osobne. Najlepším spôsobom, ako zanechať potenciálnemu klientovi alebo partnerovi váš kontakt, sú, a zrejme aj vždy budú práve vizitky. Oplatí sa vám však ich tlač doma? Pozrime sa na dôvody, prečo by ste to mali nechať na profesionálov.

Niektorí ju už majú za sebou, iných ešte len čaká. Diplomovka je možno formalitou, ale bez nej len ťažko preleziete dokončenie vysokej školy. V lete je jej písanie ešte o čosi náročnejšie ako inokedy. Ako sa k nej prinútiť, keď je vonku pekne a vás to ťahá k vode?

Billboardy s reklamami rôzneho druhu na nás striehnu na každom rohu – na autobusových zastávkach, pri nákupných centrách či popri diaľnici. Keď sa chce značka masovo zviditeľniť, využíva veľkoplošnú tlač. Podôb veľkorozmernej tlače je však niekoľko.

Láka vás výroba handmade vecí, ktoré vedia vykúzliť pekné dekorácie na doplnkoch vo vašej domácnosti? Prezradíme vám, ako si vytvoriť pečiatku.

Tlač plagátov, výkresov a iných materiálov, ktorých rozmery sú väčšie ako A3. To všetko je veľkoformátová tlač. Pod veľkoplošnú tlač však patria aj billboardy, citylighty či roll-upy. Ak práve hľadáte vhodného dodávateľa, ktorý vám zabezpečí materiály veľkých rozmerov, čítajte ďalej.

Flash technológia je dnes rozšíreným spôsobom výroby pečiatok. Jej tajomstvo tkvie v jednoduchom princípe, vďaka ktorému získate odolnú a dlhotrvácnu pečiatku s kvalitným atramentom.

Beriete si ju na stretnutia, chválite sa ňou medzi známymi. Je nanajvýš dôležité, aby pekne vyzerala. Chcete vedieť, čo by nemalo na vizitke chýbať? Dozviete sa to v článku.

Pečiatka je súčasťou vašej prezentácie. Z mnohých druhov pečiatok môžete byť však ľahko zmätení. Zorientujte sa vo výbere vďaka tomuto krátkemu sumáru.