.

Blog

Štúdium na vysokej škole je síce u nás bezplatné, ale s výdavkami, ktoré so školou súvisia, treba rátať. Študent musí siahnuť hlbšie do vrecka aj v prípade kníh, skrípt, kopírovania, tlače a nákupu študijných pomôcok. Ak si však výdavky dobre naplánujete, nemusí vás ich výška až tak zaskočiť.

16.10.2017    Čas čítania: 2 min. Ako si vytvoriť vizitky online? Máme pre vás pár tipov

Vizitky sú ako malý billboard. Pre podnikateľov stále boli a sú jedným zo základných nástrojov priameho marketingu. Máme pre vás pár tipov, ako si vytvoriť tie online.

Je tu ďalší školský rok. Ku škole patria rôzne písomné práce. Pre končiacich študentov vysokých škôl aj bakalárske, diplomové, alebo dizertačné. Je pre tieto práce vhodná hrebeňová väzba?

Úspechu v podnikaní predchádza kvalitne vykonaná práca a dobrý marketing. Vizitky sú v tomto smere považované za akýsi základ. Dnes sa pozrieme na 5 typov, ktoré vašich potencionálnych zákazníkov skôr odradia než prilákajú.

História pečiatok je bohatá a podľa archeológov siaha až do obdobia 4 – 5-tisíc rokov pred naším letopočtom. Od hlinených pečatidiel prešiel tento kancelársky pomocník naozaj dlhú cestu. Viete, kde sa to všetko začalo?

Potrebujete si vytlačiť niečo väčšie ako A4 a bojíte sa výsledku? U nás ste na správnom mieste. V dnešnom článku sa pozrieme na to, ako funguje veľkoformátová tlač a čo všetko od nej môžete očakávať.

Biznis s písaním diplomoviek zažíva v posledných rokoch zlatý vek. Obrovské množstvo vysokoškolákov sa k tomu dostane náhodou, ale i cielene. Či už ste sa rozhodli diplomovku niekomu napísať, alebo sami hľadáte takúto pomoc, dávajte si veľký pozor a toto rozhodnutie zvážte.

Vizitky sa už dávno netlačia doma na tlačiarni. Následné namáhavé vystrihovanie tupými nožnicami vám tiež práve nepomôže pri ceste za reprezentatívnym vzhľadom. U nás používame pri výrobe vizitiek tie najmodernejšie postupy. Z čoho si môžete vybrať a zaujať tak nových klientov?

Napriek stále sa rozširujúcej online komunikácii sa väčšina pracovných rozhovorov a stretnutí uskutoční osobne. Najlepším spôsobom, ako zanechať potenciálnemu klientovi alebo partnerovi váš kontakt, sú, a zrejme aj vždy budú práve vizitky. Oplatí sa vám však ich tlač doma? Pozrime sa na dôvody, prečo by ste to mali nechať na profesionálov.

Niektorí ju už majú za sebou, iných ešte len čaká. Diplomovka je možno formalitou, ale bez nej len ťažko preleziete dokončenie vysokej školy. V lete je jej písanie ešte o čosi náročnejšie ako inokedy. Ako sa k nej prinútiť, keď je vonku pekne a vás to ťahá k vode?