.

Blog

Správne písmo, kvalitný obrázok a vhodné pozadie sú iba tie najzákladnejšie parametre kvalitného bilbordu. Ako môžete vylepšiť veľkoformátovú tlač?

Je pečiatka povinná pre vašu firmu? Aké údaje by mala obsahovať? Nezabudnite ani na adresu, IČO a kontaktné údaje.

Pri výbere vizitiek je okrem dizajnu nesmierne dôležitý aj rozmer. Aký je vhodný rozmer na Slovensku a ako sa mení vo svete?

Aký je rozdiel medzi fotoknihou a fotoalbumom? Vedeli ste, že fotoknihy od Kodaku ponúkajú veľké množstvo variácií?

Tlač na veľký formát sa teší u firiem čoraz väčšej obľube. Ak je to aj váš prípad, máme pre vás pár dobrých rád. Na veľké sny, o ktorých chcete dať všetkým vedieť, treba predsa veľkú propagáciu.

Správna vizitka má byť pútavá, zapamätateľná, originálna a čitateľná. Vtedy vám môže pomôcť k úspechu. Každý deň predsa stretávate množstvo ľudí, ktorých potrebujete zaujať a vryť sa im do pamäti.

Colop je jedným z lídrov na trhu vo výrobe plastových a kovových pečiatok. Ich pečiatky sú známe v kanceláriách po celom svete a patria medzi najobľúbenejšie. Viete, čo stojí za ich úspechom?

Napísanie samotnej diplomovej alebo bakalárskej práce dá zabrať. Jej obsah tvorí základnú, podstatnú časť hodnotenia študenta. Dôraz sa však kladie aj na vizuálnu podobu práce. Jej formátovanie a viazanie. Aby vaše celkové hodnotenie nepokazili vzhľad a úprava, pripomeňme si základné pravidlá pre formátovanie aj viazanie prác.

Áno, dá sa to. Záverečná práca bez stresu, či riešení na poslednú chvíľu. Pozrime sa tejto téme na zúbok.

Viac ako 90% informácií vnímame zrakom a tak nečudo, že plagáty a fotografie v životnej či nadživotnej veľkosti patria k najúčinnejším formám vizuálnej komunikácie. Navyše, veľkoplošné plagáty sú najrýchlejšou cestou, ako upútať zrak a tým aj pozornosť zákazníkov.