.

Blog

Napriek stále sa rozširujúcej online komunikácii sa väčšina pracovných rozhovorov a stretnutí uskutoční osobne. Najlepším spôsobom, ako zanechať potenciálnemu klientovi alebo partnerovi váš kontakt, sú, a zrejme aj vždy budú práve vizitky. Oplatí sa vám však ich tlač doma? Pozrime sa na dôvody, prečo by ste to mali nechať na profesionálov.

Niektorí ju už majú za sebou, iných ešte len čaká. Diplomovka je možno formalitou, ale bez nej len ťažko preleziete dokončenie vysokej školy. V lete je jej písanie ešte o čosi náročnejšie ako inokedy. Ako sa k nej prinútiť, keď je vonku pekne a vás to ťahá k vode?

Billboardy s reklamami rôzneho druhu na nás striehnu na každom rohu – na autobusových zastávkach, pri nákupných centrách či popri diaľnici. Keď sa chce značka masovo zviditeľniť, využíva veľkoplošnú tlač. Podôb veľkorozmernej tlače je však niekoľko.

Láka vás výroba handmade vecí, ktoré vedia vykúzliť pekné dekorácie na doplnkoch vo vašej domácnosti? Prezradíme vám, ako si vytvoriť pečiatku.

Tlač plagátov, výkresov a iných materiálov, ktorých rozmery sú väčšie ako A3. To všetko je veľkoformátová tlač. Pod veľkoplošnú tlač však patria aj billboardy, citylighty či roll-upy. Ak práve hľadáte vhodného dodávateľa, ktorý vám zabezpečí materiály veľkých rozmerov, čítajte ďalej.

Flash technológia je dnes rozšíreným spôsobom výroby pečiatok. Jej tajomstvo tkvie v jednoduchom princípe, vďaka ktorému získate odolnú a dlhotrvácnu pečiatku s kvalitným atramentom.

Beriete si ju na stretnutia, chválite sa ňou medzi známymi. Je nanajvýš dôležité, aby pekne vyzerala. Chcete vedieť, čo by nemalo na vizitke chýbať? Dozviete sa to v článku.

Pečiatka je súčasťou vašej prezentácie. Z mnohých druhov pečiatok môžete byť však ľahko zmätení. Zorientujte sa vo výbere vďaka tomuto krátkemu sumáru.

Dávno odzvonilo časom, keď sme všetko museli vybavovať osobne. Táto byrokracia zostala snáď už len na úradoch. Darčeky k narodeninám, svadobné oznámenia, kosačky, ale aj vizitky – väčšinu produktov si viete objednať online bez nutnosti zdvihnúť päty z miesta.

Seminárne práce rezonujú v hlave každého vysokoškoláka. Počas štúdia tvoríme najrôznejšie práce, od tých 5-stranových až po 100-stranové. Väčšina z nás ich nechce odovzdať iba v obale, ale zviazať ich elegantnejšie, hrebeňovou väzbou. Ako vlastne funguje stroj na hrebeňovú väzbu? Je jeho používanie náročné a oplatí sa kúpiť ho pre vlastné použitie?