.

Blog

Originálne portfólio je zárukou úspechu nielen v reklame, ale aj v architektúre a fotografovaní. Ako si ho môžete vyrobiť?

Prinášame vám tipy, ako sa efektívne pripraviť na štátnice. Inšpirujte sa citátmi slávnych osobností a zvládnite toto obdobie po vytlačení diplomovej práce s prehľadom.

Pripravujete sa na svadbu a hľadáte originálny darček? Potešte svadobčanov originálnou fotoknihou. Pomôžeme vám s jej vytváraním.

Rozveseľte svoju domácnosť alebo kanceláriu vtipným plagátom. U nás si ho môžete vytlačiť v rôznych rozmeroch.

09.04.2018    Čas čítania: 2 min. Diplomová práca lacno. 3 tipy, vďaka ktorým ušetríte

Písanie diplomovky vás nemusí zruinovať, psychicky ani fyzicky. Ponúkame vám 3 tipy, ktoré ušetria študentskú peňaženku.

Vyrobte si kreatívne pečiatky. Využijete ich pri písaní prianí, na svadbe alebo ako odmenu pre vašich najmenších. Zapojte fantáziu a navrhnite si tú svoju

Ak si chcete vyrobiť vizitku sami, skúste tieto 3 overené nástroje. Potrebujete poradiť pri ich návrhu? Obráťte sa na nás.

Hľadáte kvalitnú a pevnú väzbu diplomovej práce s kvalitnou tlačou? Poradíme vám, pre aký typ sa rozhodnúť na základe vašich požiadaviek.

Buďte originálni aj na svojom pracovisku. S unikátnymi fototapetami ozdobíte priestory kancelárie i zasadačiek. Nechajte si poradiť od expertov.

Potešte svojich najbližších kolážou z fotografií. Jednoducho ich vytlačte. Pozrite si pár nápadov na darček, ktorý poteší každého.