.

Blog

Hľadáte kvalitnú a pevnú väzbu diplomovej práce s kvalitnou tlačou? Poradíme vám, pre aký typ sa rozhodnúť na základe vašich požiadaviek.

Buďte originálni aj na svojom pracovisku. S unikátnymi fototapetami ozdobíte priestory kancelárie i zasadačiek. Nechajte si poradiť od expertov.

Potešte svojich najbližších kolážou z fotografií. Jednoducho ich vytlačte. Pozrite si pár nápadov na darček, ktorý poteší každého.

Správne písmo, kvalitný obrázok a vhodné pozadie sú iba tie najzákladnejšie parametre kvalitného bilbordu. Ako môžete vylepšiť veľkoformátovú tlač?

Je pečiatka povinná pre vašu firmu? Aké údaje by mala obsahovať? Nezabudnite ani na adresu, IČO a kontaktné údaje.

Pri výbere vizitiek je okrem dizajnu nesmierne dôležitý aj rozmer. Aký je vhodný rozmer na Slovensku a ako sa mení vo svete?

Aký je rozdiel medzi fotoknihou a fotoalbumom? Vedeli ste, že fotoknihy od Kodaku ponúkajú veľké množstvo variácií?

Tlač na veľký formát sa teší u firiem čoraz väčšej obľube. Ak je to aj váš prípad, máme pre vás pár dobrých rád. Na veľké sny, o ktorých chcete dať všetkým vedieť, treba predsa veľkú propagáciu.

Správna vizitka má byť pútavá, zapamätateľná, originálna a čitateľná. Vtedy vám môže pomôcť k úspechu. Každý deň predsa stretávate množstvo ľudí, ktorých potrebujete zaujať a vryť sa im do pamäti.

Colop je jedným z lídrov na trhu vo výrobe plastových a kovových pečiatok. Ich pečiatky sú známe v kanceláriách po celom svete a patria medzi najobľúbenejšie. Viete, čo stojí za ich úspechom?