.

Blog

Človek má zvyčajne plnú hlavu nápadov, ale keď príde do tuhého, všetky vyletia ako lastovička na jeseň. Preto vám prinášame inšpiráciu pri tvorbe maturitných oznámení

Je veľkoformátová tlač úplne mimo hry? Predtým, ako jej dáte definitívne červenú, by ste mali zobrať do úvahy všetky jej plusy. Kedy je offline reklama výhodnejšia?

Nakopnite svoj mozog aj cez letné prázdniny. Knihy, hry a nezvyčajné aktivity vám pomôžu udržať myseľ sviežu na písanie diplomovej práce. Sme tu pre vás nielen pri jej tlači, ale aj s trefnými radami.

23.07.2018    Čas čítania: 2 min. Etiketa pri predstavovaní. Ako dávať svoju vizitku?

Chystáte sa na obchodné stretnutie a neviete, aká je etiketa pri vymienaní vizitiek a predstavovaní? Máme pre vás pár trikov, ako to jednoducho zvládnete.

Hľadáte trefné citáty na vaše maturitné oznámenia? Pripravili sme pre vás pár originálnych, ktoré poslúžia ako inšpirácia pri výbere.

Okrúhle, rýchloschnúce, vreckové pečiatky – strácate sa vo všetkých tých druhoch? Zostavili sme pre vás prehľad jednotlivých typov, aby ste si ľahšie vybrali.

Budúci maturanti sa pred nástupom na prázdniny zaoberájú prvými prípravami. Čo všetko vás čaká? V Prinstudiu vám pomôžeme aspoň s maturitnými oznámeniami.

Budapešť, Amsterdam, Praha – party mestá, v ktorých vytlačíte z hlavy stres z diplomovky a zo štátnic. Čo všetko pre vás ponúkajú metropoly zábavy?

Poradíme vám 5 obľúbených dovolenkových miest, ktoré si vyberiete, je na vás. Našou úlohou je vytlačiť vaše fotografie, aby ste mali spomienky na očiach.

Dnešný plagát si predstavíme ako klasický tlačený spôsob na upútanie pozornosti a šírenie informácie. Ako však vyzerali plagáty pred 200 rokmi?