.

Blog

Rozveseľte svoju domácnosť alebo kanceláriu vtipným plagátom. U nás si ho môžete vytlačiť v rôznych rozmeroch.

09.04.2018    Čas čítania: 2 min. Diplomová práca lacno. 3 tipy, vďaka ktorým ušetríte

Písanie diplomovky vás nemusí zruinovať, psychicky ani fyzicky. Ponúkame vám 3 tipy, ktoré ušetria študentskú peňaženku.

Vyrobte si kreatívne pečiatky. Využijete ich pri písaní prianí, na svadbe alebo ako odmenu pre vašich najmenších. Zapojte fantáziu a navrhnite si tú svoju

Ak si chcete vyrobiť vizitku sami, skúste tieto 3 overené nástroje. Potrebujete poradiť pri ich návrhu? Obráťte sa na nás.

Hľadáte kvalitnú a pevnú väzbu diplomovej práce s kvalitnou tlačou? Poradíme vám, pre aký typ sa rozhodnúť na základe vašich požiadaviek.

Buďte originálni aj na svojom pracovisku. S unikátnymi fototapetami ozdobíte priestory kancelárie i zasadačiek. Nechajte si poradiť od expertov.

Potešte svojich najbližších kolážou z fotografií. Jednoducho ich vytlačte. Pozrite si pár nápadov na darček, ktorý poteší každého.

Správne písmo, kvalitný obrázok a vhodné pozadie sú iba tie najzákladnejšie parametre kvalitného bilbordu. Ako môžete vylepšiť veľkoformátovú tlač?

Je pečiatka povinná pre vašu firmu? Aké údaje by mala obsahovať? Nezabudnite ani na adresu, IČO a kontaktné údaje.

Pri výbere vizitiek je okrem dizajnu nesmierne dôležitý aj rozmer. Aký je vhodný rozmer na Slovensku a ako sa mení vo svete?