.

Blog

01.04.2019    Čas čítania: 3 min. Prečo svoju diplomovku zveriť do rúk odborníkom

Pre tých, ktorí nechcú nechať nič na náhodu, sme pripravili pár bodov o tom, prečo nezanedbať výber spoločnosti, ktorá vám prácu vytlačí a zviaže.

Hľadáte nápad na netradičnú vizitku? Prečítajte si tipy, vďaka ktorým môže byť aj vaša vizitka zaujímavá a zároveň splní svoj hlavný účel.

26.02.2019    Čas čítania: 2 min. Tipy na MS WORD – ako napísať diplomovku ľavou zadnou

Osvojte si týchto 5 trikov v programe MS Word. Množstvo času, ktorý ušetríte pri písaní diplomovky, tak môžete venovať napríklad relaxu.

28.01.2019    Čas čítania: 2 min. Prečo si dať vytlačiť fotky v dobe digitálnej

Pýtate sa, či si niekto dnes ešte dáva vytlačiť fotky? Prečítajte si dôvody, prečo by ste na tlač fotografií v žiadnom prípade nemali zabúdať ani vy.

29.12.2018    Čas čítania: 2 min. Veľkoformátová tlač: Čo musí banner mať, aby zaujal?

Vytvoriť pútavý banner, plagát alebo reklamu dá vždy zabrať. Prečítajte si, čo musí obsahovať, aby pre vás veľkoformátová tlač nebola zbytočná.

Plastové karty, kreditky a vernostné preukazy si zaslúžia druhú šancu. Tipy, ako recyklovať plastové karty a premeniť ich na originálne kúsky alebo darčeky.

Dajte šancu plastovým kartičkám. Majú obrovský potenciál. Okrem toho, že sú odolné a reprezentatívne, pomôžu vašej firme odlíšiť sa. Popustite uzdu fantázii a inšpirujte sa našimi tipmi!

Sú destinácie, ktorých krása je neopísateľná. Prezrite si naše tipy na miesta, z ktorých budete tlačiť fotografie jedna radosť. Naozaj stoja za to.

Ako povzbudíte svoj tím k lepším výkonom? Pomôžu vám motivačné fototapety, utuženie pracovných vzťahov a spoločné adrenalínové zážitky. Inšpirujte sa.

Ozdobte svoje auto fóliami vďaka veľkoplošnej tlači. Pripravili sme pre vás praktický prehľad fólií. Vyberte si tú, ktorá vám ponúka najviac výhod.