.

Blog

Budapešť, Amsterdam, Praha – party mestá, v ktorých vytlačíte z hlavy stres z diplomovky a zo štátnic. Čo všetko pre vás ponúkajú metropoly zábavy?

Poradíme vám 5 obľúbených dovolenkových miest, ktoré si vyberiete, je na vás. Našou úlohou je vytlačiť vaše fotografie, aby ste mali spomienky na očiach.

Dnešný plagát si predstavíme ako klasický tlačený spôsob na upútanie pozornosti a šírenie informácie. Ako však vyzerali plagáty pred 200 rokmi?

Originálne portfólio je zárukou úspechu nielen v reklame, ale aj v architektúre a fotografovaní. Ako si ho môžete vyrobiť?

Prinášame vám tipy, ako sa efektívne pripraviť na štátnice. Inšpirujte sa citátmi slávnych osobností a zvládnite toto obdobie po vytlačení diplomovej práce s prehľadom.

Pripravujete sa na svadbu a hľadáte originálny darček? Potešte svadobčanov originálnou fotoknihou. Pomôžeme vám s jej vytváraním.

Rozveseľte svoju domácnosť alebo kanceláriu vtipným plagátom. U nás si ho môžete vytlačiť v rôznych rozmeroch.

09.04.2018    Čas čítania: 2 min. Diplomová práca lacno. 3 tipy, vďaka ktorým ušetríte

Písanie diplomovky vás nemusí zruinovať, psychicky ani fyzicky. Ponúkame vám 3 tipy, ktoré ušetria študentskú peňaženku.

Vyrobte si kreatívne pečiatky. Využijete ich pri písaní prianí, na svadbe alebo ako odmenu pre vašich najmenších. Zapojte fantáziu a navrhnite si tú svoju

Ak si chcete vyrobiť vizitku sami, skúste tieto 3 overené nástroje. Potrebujete poradiť pri ich návrhu? Obráťte sa na nás.