.

Blog

Plastové karty, kreditky a vernostné preukazy si zaslúžia druhú šancu. Tipy, ako recyklovať plastové karty a premeniť ich na originálne kúsky alebo darčeky.

Dajte šancu plastovým kartičkám. Majú obrovský potenciál. Okrem toho, že sú odolné a reprezentatívne, pomôžu vašej firme odlíšiť sa. Popustite uzdu fantázii a inšpirujte sa našimi tipmi!

Sú destinácie, ktorých krása je neopísateľná. Prezrite si naše tipy na miesta, z ktorých budete tlačiť fotografie jedna radosť. Naozaj stoja za to.

Ako povzbudíte svoj tím k lepším výkonom? Pomôžu vám motivačné fototapety, utuženie pracovných vzťahov a spoločné adrenalínové zážitky. Inšpirujte sa.

Ozdobte svoje auto fóliami vďaka veľkoplošnej tlači. Pripravili sme pre vás praktický prehľad fólií. Vyberte si tú, ktorá vám ponúka najviac výhod.

Človek má zvyčajne plnú hlavu nápadov, ale keď príde do tuhého, všetky vyletia ako lastovička na jeseň. Preto vám prinášame inšpiráciu pri tvorbe maturitných oznámení

Je veľkoformátová tlač úplne mimo hry? Predtým, ako jej dáte definitívne červenú, by ste mali zobrať do úvahy všetky jej plusy. Kedy je offline reklama výhodnejšia?

Nakopnite svoj mozog aj cez letné prázdniny. Knihy, hry a nezvyčajné aktivity vám pomôžu udržať myseľ sviežu na písanie diplomovej práce. Sme tu pre vás nielen pri jej tlači, ale aj s trefnými radami.

Chystáte sa na obchodné stretnutie a neviete, aká je etiketa pri vymienaní vizitiek a predstavovaní? Máme pre vás pár trikov, ako to jednoducho zvládnete.

Hľadáte trefné citáty na vaše maturitné oznámenia? Pripravili sme pre vás pár originálnych, ktoré poslúžia ako inšpirácia pri výbere.