.

Blog

Chystáte sa na obchodné stretnutie a neviete, aká je etiketa pri vymienaní vizitiek a predstavovaní? Máme pre vás pár trikov, ako to jednoducho zvládnete.

Hľadáte trefné citáty na vaše maturitné oznámenia? Pripravili sme pre vás pár originálnych, ktoré poslúžia ako inšpirácia pri výbere.

Okrúhle, rýchloschnúce, vreckové pečiatky – strácate sa vo všetkých tých druhoch? Zostavili sme pre vás prehľad jednotlivých typov, aby ste si ľahšie vybrali.

Budúci maturanti sa pred nástupom na prázdniny zaoberájú prvými prípravami. Čo všetko vás čaká? V Prinstudiu vám pomôžeme aspoň s maturitnými oznámeniami.

Budapešť, Amsterdam, Praha – party mestá, v ktorých vytlačíte z hlavy stres z diplomovky a zo štátnic. Čo všetko pre vás ponúkajú metropoly zábavy?

Poradíme vám 5 obľúbených dovolenkových miest, ktoré si vyberiete, je na vás. Našou úlohou je vytlačiť vaše fotografie, aby ste mali spomienky na očiach.

Dnešný plagát si predstavíme ako klasický tlačený spôsob na upútanie pozornosti a šírenie informácie. Ako však vyzerali plagáty pred 200 rokmi?

Originálne portfólio je zárukou úspechu nielen v reklame, ale aj v architektúre a fotografovaní. Ako si ho môžete vyrobiť?

Prinášame vám tipy, ako sa efektívne pripraviť na štátnice. Inšpirujte sa citátmi slávnych osobností a zvládnite toto obdobie po vytlačení diplomovej práce s prehľadom.

Pripravujete sa na svadbu a hľadáte originálny darček? Potešte svadobčanov originálnou fotoknihou. Pomôžeme vám s jej vytváraním.