.

Blog: Strana 11

Áno, dá sa to. Záverečná práca bez stresu, či riešení na poslednú chvíľu. Pozrime sa tejto téme na zúbok.

Viac ako 90% informácií vnímame zrakom a tak nečudo, že plagáty a fotografie v životnej či nadživotnej veľkosti patria k najúčinnejším formám vizuálnej komunikácie. Navyše, veľkoplošné plagáty sú najrýchlejšou cestou, ako upútať zrak a tým aj pozornosť zákazníkov.

30.10.2017

Pečiatka predstavuje užitočný nástroj, ktorý pomáha budovať imidž podniku. Okrem toho šetrí čas pri označovaní rôznych dokumentov a efektívne informuje o vašej firme. Pri výbere pečiatok máte niekoľko možností. Dnes sa pozrieme na tie najpoužívanejšie.

Štúdium na vysokej škole je síce u nás bezplatné, ale s výdavkami, ktoré so školou súvisia, treba rátať. Študent musí siahnuť hlbšie do vrecka aj v prípade kníh, skrípt, kopírovania, tlače a nákupu študijných pomôcok. Ak si však výdavky dobre naplánujete, nemusí vás ich výška až tak zaskočiť.

16.10.2017    Čas čítania: 2 min.

Vizitky sú ako malý billboard. Pre podnikateľov stále boli a sú jedným zo základných nástrojov priameho marketingu. Máme pre vás pár tipov, ako si vytvoriť tie online.

30.09.2017    Čas čítania: 2 min.

Je tu ďalší školský rok. Ku škole patria rôzne písomné práce. Pre končiacich študentov vysokých škôl aj bakalárske, diplomové, alebo dizertačné. Je pre tieto práce vhodná hrebeňová väzba?

Úspechu v podnikaní predchádza kvalitne vykonaná práca a dobrý marketing. Vizitky sú v tomto smere považované za akýsi základ. Dnes sa pozrieme na 5 typov, ktoré vašich potencionálnych zákazníkov skôr odradia než prilákajú.

História pečiatok je bohatá a podľa archeológov siaha až do obdobia 4 – 5-tisíc rokov pred naším letopočtom. Od hlinených pečatidiel prešiel tento kancelársky pomocník naozaj dlhú cestu. Viete, kde sa to všetko začalo?

Potrebujete si vytlačiť niečo väčšie ako A4 a bojíte sa výsledku? U nás ste na správnom mieste. V dnešnom článku sa pozrieme na to, ako funguje veľkoformátová tlač a čo všetko od nej môžete očakávať.

Biznis s písaním diplomoviek zažíva v posledných rokoch zlatý vek. Obrovské množstvo vysokoškolákov sa k tomu dostane náhodou, ale i cielene. Či už ste sa rozhodli diplomovku niekomu napísať, alebo sami hľadáte takúto pomoc, dávajte si veľký pozor a toto rozhodnutie zvážte.