.
16.09.2019      Čas čítania: 1 min.

Dizajn a tlač vizitiek nepodceňte


Vizitka sa stala neodmysliteľnou súčasťou výbavy každého, kto uprednostňuje osobný kontakt s klientmi, alebo obchodnými partnermi. Ak chcete zaujať hneď na prvom stretnutí, je dôležité nepodceniť význam zaujímavo spracovanej vizitky, ktorá o Vás veľa prezradí.

 

 

Vizitka, ktorá Vás bude reprezentovať

Kreatívnu vizitku môžete skúsiť vytvoriť sami, alebo ju môžete získať rýchlo a jednoducho pri návšteve ktorejkoľvek našej pobočky, kde Vám s grafikou radi pomôžeme. Nezabudnite, že vizitka by mala vystihovať Váš štýl, prípadne môže nepriamo vypovedať, čomu sa vo svojej profesii venujete, pretože zaujímavá vizitka môže byť prvým krokom, ktorý Vás odlíši od konkurencie.

 

Na čo nezabudnúť pri vizitkách

Pri naozaj kreatívnej forme vizitky treba myslieť na heslo: „Menej je niekedy viac“, nezaťažujte preto obsah vizitky informáciami, ktoré sú ľahko vyhľadateľné, skúste sa viac sústrediť na prezentáciu svojej osoby a Vašich aktivít. Čo by ste však určite nemali zabudnúť uviesť vo vizitke je:

  • meno
  • kontakt
  • názov vašej pracovnej pozície/ činnosti

 

Výber papiera a finálnych úprav vizitky

Možnosti tlače sú dnes široké, stačí si len vybrať v pestrej škále od štandardných vizitiek, bielej tlače, obojstrannej, či jednostrannej tlače, prípadne vizitky gravírované laserom. Rovnako pri papieri nie je potrebné zostať už len pri klasike, vyberať je možné s rôznych farieb, hrúbky papiera, perleťových papierov, prípadne s rôznymi finálnymi úpravami, akou je parciálny lak. Nakoľko je škála naozaj široká a výber nie je vždy jednoduchý, je dobré spoľahnúť sa na odbornú radu, ktorú Vám radi poskytneme na ktorejkoľvek našej pobočke.
Diskusia 0

Pridať komentár

Pre pridanie komentáru je potrebné sa Prihlásiť alebo Zaregistrovať

Žiadne komentáre