Máme pre Vás OTVORENÉ vybrané predajne FaxCOPY, ktoré fungujú ako výdajne objednávok z nášho e-shopu. >> Zistiť viac informácií
.
30.11.2018      Čas čítania: 2 min.

Čo s nepotrebnými plastovými kartami? Recyklujte ich kreatívne.


Plastové karty - kreditky, bankomatky, vernostné karty, zľavové karty… Každý z nás má v peňaženke minimálne jednu, ktorú nepoužíva. Nazbieralo sa vám plastových kariet viac? Určite ich nevyhadzujte. S minimom úsilia im vdýchnete druhý život. Prinášame zopár tipov, ako premeniť plastové karty na užitočné drobnosti, nevšedné dizajnérske kúsky alebo nápadité darčeky.

 

Zabrnkajte na city

Máte v rodine umelca, ktorý má rád strunové nástroje? Pripravte mu napríklad takéto originálne brnkátko. Ak nazbierate plastových kariet dosť, už nikdy sa nemusí trápiť, keď brnkátko niekde zabudne.

 

 

 

Noste unikát

Materiál na výrobu šperkov je už dnes skutočne rôzny. Ak však základ tvoria nepotrebné plastové karty, vznikajú skutočne unikátne kúsky. Vyrobte si jedinečné náušnice, netradičný náramok alebo náhrdelník. Je viac než pravdepodobné, že taký istý nenájdete nikde na svete.

 

 

 

Osviežte svoje bývanie

Zariaďujete si práve nové bývanie? Alebo milujete originálne kúsky od dizajnérov? Vďaka starým bankomatovým kartičkám, preukazom a neplatným vernostným kartám jednoducho vyrobíte dizajnový kúsok aj vy sami. Napríklad tienidlo na lampu, aké nenájdete skutočne v žiadnom obchode.

 

 

 

Spomienky na NEZAPLATENIE

Vytlačili ste si práve fotografie plné spomienok na špeciálne okamihy? Tie, ktoré majú skutočnú cenu, sú na nezaplatenie. V tom prípade chýba už iba nápaditý handmade rámik. Napríklad aj zo starých platobných kariet. Silná symbolika, nemyslíte? Návod je jednoduchý. Ľubovoľne kreditky nastrihajte a nalepte na vhodný podkladový rám na fotky.

 

 

 

Pre skutočných vyznávačov recyklácie

Máte pocit, že je tých plastových kariet okolo vás naozaj viac než dosť? V tom prípade máme pre vás tip na originálny záves. Vyžaduje síce trochu viac trpezlivosti a času, no výsledok bude stáť skutočne za to a pritiahne pozornosť každej návštevy.

 

 

 

V dnešnej dobe sú plastové karty najmä kvôli bohatému využitiu v biznise výborným pomocníkom pre firmy a organizácie. Dať si potlačiť plastové karty s vlastným motívom nie je nič náročné. Zvládnete to dokonca aj z pohodlia domova.

Nezabúdajte však na ich následnú recykláciu :)

Objednať potlač kariet
Diskusia 0

Pridať komentár

Pre pridanie komentáru je potrebné sa Prihlásiť alebo Zaregistrovať

Žiadne komentáre