.

Pečiatky v rôznych farbách telies a odtlačkov vám vyrobíme aj na počkanie.

 • Dokonalá reprodukcia fotografií, tieňovanie
 • Schopnosť tlačiť veľmi tenké čiary a drobné písmo v tej najvyššej kvalite
 • Dlhá životnosť atramentovej podušky – až 15.000 odtlačkov
 • Výber až z 5 farieb telesa pečiatky: čierna, svetlo modrá, červená, zelená alebo tmavomodrá
 • Výber až z 5 farieb podušky: čierna, modrá, červená, zelená, fialová, alebo UV atrament
 • Výber z viacerých veľkostí pečiatok – štandardné, vreckové alebo veľkoplošné 
Cena od 14.78
obrázok
KANCELÁRSKE pečiatky Modico, kompletná pečiatka AJ NA POČKANIE

KANCELÁRSKE pečiatky Modico, kompletná pečiatka AJ NA POČKANIE

Pečiatky aj na počkanie! Pečiatka bez rotujúceho mechanizmu, ktorá sa nezasekáva a nie je hlučná. Pečiatky okrúhleho alebo klasického obdĺžnikového tvaru v rôznych veľkostiach. Jedinečná technológia výroby pečiatok, rýchla a jednoduchá. Pečiatka, ktorá umožňuje reprodukciu fotografií, odtieňov šedej, tenkých čiar a drobného písma. Atramentová poduška s výdržou min. 15 000 odtlačkov, možnosť výberu z viacerých farieb telies a odtlačkov. K odtlačeniu pečiatky stačí len krátke orazenie, pri dlhšom prítlaku pečiatka indikuje viac atramentu. Nie je potrebné silné "buchnutie" pečiatkou, môže dôjsť k poškodeniu. Certifikovaná farba s garanciou 7 rokov proti zaschnutiu atramentu v pečiatke. V prípade zmeny údajov je možné vymeniť len štočok s atramentovou poduškou. V prípade, že pečiatka prestala otláčať, je potrebné vymeniť atramentovú podušku v predajni FaxCopy. Nedolievajte svojvoľne ľubovoľný atrament, dôjde k znehodnoteniu pečiatky. Všetky možnosti výberu veľkosti pečiatky, farby telesa/podušky si zobrazíte po rozkliknutí tlačidla "on-line samoobslužné zadanie" (vpravo od hlavného obrázka). Príplatky: V cene pečiatky je zahrnutý materiál na výrobu pečiatky a jej sfinalizovanie. Práce pri spracovaní predlohy (najmä návrh a úprava grafiky, zmena dpi, prispôsobenie rozmeru, výrezy, retušovanie, kolorovanie a pod.) sa účtujú ako grafické práce podľa aktuálne platného cenníka
14.78 € /ks

KÚPIŤ
VRECKOVÉ pečiatky Modico, kompletná pečiatka

VRECKOVÉ pečiatky Modico, kompletná pečiatka

Pečiatky do vrecka obdĺžnikového tvaru v dvoch obľúbených mini-veľkostiach. Pečiatka bez rotujúceho mechanizmu, ktorá sa nezasekáva a nie je hlučná. Jedinečná technológia výroby pečiatok, rýchla a jednoduchá. Pečiatka, ktorá umožňuje reprodukciu fotografií, odtieňov šedej, tenkých čiar a drobného písma. Atramentová poduška s výdržou min. 15 000 odtlačkov, možnosť výberu z viacerých farieb telies a odtlačkov. K odtlačeniu pečiatky stačí len krátke orazenie, pri dlhšom prítlaku pečiatka indikuje viac atramentu. Nie je potrebné silné "buchnutie" pečiatkou, môže dôjsť k poškodeniu. Certifikovaná farba s garanciou 7 rokov proti zaschnutiu atramentu v pečiatke. V prípade zmeny údajov je možné vymeniť len štočok s atramentovou poduškou. V prípade, že pečiatka prestala otláčať, je potrebné vymeniť atramentovú podušku v predajni FaxCopy. Nedolievajte svojvoľne ľubovoľný atrament, dôjde k znehodnoteniu pečiatky. Všetky možnosti výberu veľkosti pečiatky, farby telesa/podušky si zobrazíte po rozkliknutí tlačidla "on-line samoobslužné zadanie" (vpravo od hlavného obrázka). Príplatky: V cene pečiatky je zahrnutý materiál na výrobu pečiatky a jej sfinalizovanie. Práce pri spracovaní predlohy (najmä návrh a úprava grafiky, zmena dpi, prispôsobenie rozmeru, výrezy, retušovanie, kolorovanie a pod.) sa účtujú ako grafické práce podľa aktuálne platného cenníka
18.34 € /ks

KÚPIŤ
Modico DATER kompletná pečiatka

Modico DATER kompletná pečiatka

Parametre dátumovky: - veľkosť odtlačku: 60 x 40 mm - farba podušky: čierna, modrá, červená
Príplatky: V cene pečiatky je zahrnutý materiál na výrobu pečiatky a jej sfinalizovanie. Práce pri spracovaní predlohy (najmä návrh a úprava grafiky, zmena dpi, prispôsobenie rozmeru, výrezy, retušovanie, kolorovanie a pod.) sa účtujú ako grafické práce podľa aktuálne platného cenníka Nová revolučná technológia výroby pečiatok, rýchla a jednoduchá. Pečiatka, ktorá umožňuje reprodukciu fotografií, odtieňov šedej, tenkých čiar a drobného písma. Atramentová poduška s výdržou min. 15 000 odtlačkov, možnosť výberu z viacerých farieb telies a odtlačkov. Certifikovaná farba s garanciou 7 rokov proti zaschnutiu atramentu v pečiatke.
47.33 € /ks

KÚPIŤ
VEĽKOPLOŠNÉ (technické) pečiatky Modico, kompletná pečiatka

VEĽKOPLOŠNÉ (technické) pečiatky Modico, kompletná pečiatka

Pečiatky s veľkou plochou obdĺžnikového tvaru v rôznych veľkostiach. Pečiatka bez rotujúceho mechanizmu, ktorá sa nezasekáva a nie je hlučná. Jedinečná technológia výroby pečiatok, rýchla a jednoduchá. Pečiatka, ktorá umožňuje reprodukciu fotografií, odtieňov šedej, tenkých čiar a drobného písma. Atramentová poduška s výdržou min. 15 000 odtlačkov, možnosť výberu z viacerých farieb telies a odtlačkov. K odtlačeniu pečiatky stačí len krátke orazenie, pri dlhšom prítlaku pečiatka indikuje viac atramentu. Nie je potrebné silné "buchnutie" pečiatkou, môže dôjsť k poškodeniu. Certifikovaná farba s garanciou 7 rokov proti zaschnutiu atramentu v pečiatke. V prípade zmeny údajov je možné vymeniť len štočok s atramentovou poduškou. V prípade, že pečiatka prestala otláčať, je potrebné vymeniť atramentovú podušku v predajni FaxCopy. Nedolievajte svojvoľne ľubovoľný atrament, dôjde k znehodnoteniu pečiatky. Všetky možnosti výberu veľkosti pečiatky, farby telesa/podušky si zobrazíte po rozkliknutí tlačidla "on-line samoobslužné zadanie" (vpravo od hlavného obrázka). Príplatky: V cene pečiatky je zahrnutý materiál na výrobu pečiatky a jej sfinalizovanie. Práce pri spracovaní predlohy (najmä návrh a úprava grafiky, zmena dpi, prispôsobenie rozmeru, výrezy, retušovanie, kolorovanie a pod.) sa účtujú ako grafické práce podľa aktuálne platného cenníka
50.88 € /ks

KÚPIŤ
PERÁ s pečiatkou Modico 2v1

PERÁ s pečiatkou Modico 2v1

Pero s pečiatkou. Manažérske pero nemeckej značky Modico s pečiatkou vytvára ideálnu kombináciu dvoch dôležitých produktov v jednom štýlovom kúsku. V pere môžete mať vlastný podpis, grafiku alebo vizitku. Špecifikácia: - na výber rôzne prevedenia: guličkové alebo bombičkové (celú ponuku nájdete po rozkliknutí tlačidla "on-line samoobslužné zadanie" napravo od obrázka) - až do 5 000 odtlačkov bez nutnosti namáčania - tenké a predsa čitateľné čiary, vhodné aj na podpisy K odtlačeniu pečiatky stačí len krátke orazenie, pri dlhšom prítlaku pečiatka indikuje viac atramentu. Nie je potrebné silné "buchnutie" pečiatkou, môže dôjsť k poškodeniu. Príplatky: V cene pečiatky je zahrnutý materiál na výrobu pečiatky a jej sfinalizovanie. Práce pri spracovaní predlohy (najmä návrh a úprava grafiky, zmena dpi, prispôsobenie rozmeru, výrezy, retušovanie, kolorovanie a pod.) sa účtujú ako grafické práce podľa aktuálne platného cenníka. Jedinečná technológia výroby pečiatok, rýchla a jednoduchá. Schopnosť tlačiť veľmi tenké čiary a drobné písmo v tej najvyššej kvalite.
26.04 € /ks

KÚPIŤ
RÝCHLOSCHNÚCE pečiatky Modico, kompletná pečiatka

RÝCHLOSCHNÚCE pečiatky Modico, kompletná pečiatka

Rýchloschnúca okrúhla pečiatka. Profesionálna hermeticky uzavretá pečiatka pre potlač rôznych povrchov, poréznych či neporéznych materiálov, napr. plast, textil, kov, kameň, lamino, sklo, fotografický papier, guma... Vhodné pre použitie: - kvalitatívne kontroly - bonusové karty - označovanie textilu (pracovné odevy, posteľné prádlo) - vstupy na diskotéky... K odtlačeniu pečiatky stačí len krátke orazenie, pri dlhšom prítlaku pečiatka indikuje viac atramentu. Nie je potrebné silné "buchnutie" pečiatkou, môže dôjsť k poškodeniu. Príplatky: V cene pečiatky je zahrnutý materiál na výrobu pečiatky a jej sfinalizovanie. Práce pri spracovaní predlohy (najmä návrh a úprava grafiky, zmena dpi, prispôsobenie rozmeru, výrezy, retušovanie, kolorovanie a pod.) sa účtujú ako grafické práce podľa aktuálne platného cenníka.
47.90 € /ks

KÚPIŤ

Pečiatky v rôznych farbách telies a odtlačkov vám vyrobíme aj na počkanie.

 • Dokonalá reprodukcia fotografií, tieňovanie
 • Schopnosť tlačiť veľmi tenké čiary a drobné písmo v tej najvyššej kvalite
 • Dlhá životnosť atramentovej podušky – až 15.000 odtlačkov
 • Výber až z 5 farieb telesa pečiatky: čierna, svetlo modrá, červená, zelená alebo tmavomodrá
 • Výber až z 5 farieb podušky: čierna, modrá, červená, zelená, fialová, alebo UV atrament
 • Výber z viacerých veľkostí pečiatok – štandardné, vreckové alebo veľkoplošné

Ponúkame aj riešenie pre manažérov – pero a pečiatka v jednom - vaša dokonalá prezentácia. V pere môžete mať vlastný podpis, grafiku ale aj vizitku. Kvalitné nemecké perá s pečiatkou vytvárajú možnosť pre ideálny darček pre vašich známych.

Rýchloschnúcimi pečiatkami môžete pečiatkovať rôzne povrchy (porézne či neporézne materiály napr. plast, textil, kov, kameň, lamino, sklo, fotografický papier, guma...). Sú vhodné pre použitie na kvalitatívne kontroly, bonusové karty, označovanie textilu (pracovné odevy, posteľné prádlo), kartičky pre vstupy, vstupy na diskotéky, diplomy, osvedčenia….