Vážení zákazníci,
na základe nariadenia Ústredného Krízového štábu SR zo dňa 15.3.2020, budú všetky naše predajne zatvorené od 16.3.2020 do 29.3.2020. Zároveň Vás chceme informovať, že náš e-shop je Vám plne k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni. Platba hotovosťou pri objednávkach kuriérom nie je možná, v nevyhnutných prípadoch je však možné využiť u kuriéra platbu kartou.
Snažíme sa Vám vychádzať v maximálnej miere v ústrety a preto si môžete vopred uhradené online objednávky vyzdvihnúť aj na bezpečných miestach v blízkosti našich predajní, bližšie informácie nájdete na podstránke Bezpečný osobný odber a všetky aktuálne informácie nájdete aj na našom Facebooku, kde neustále aktualizujeme informácie.
Pripravili sme pre Vás tiež špeciálnu akciu dopravy ZADARMO pri nákupe nad 50 € po zadaní kódu: „DOPRAVAZADARMO“ v nákupnom košíku.
Ďakujeme Vám za pochopenie a prajeme Vám hlavne veľa zdravia.
Skryť oznam
.

Faxcopy PEČIATKY - Návrh štočku

Zadajte obsah odtlačku pečiatky – štočku. Je možné buď vložiť vopred pripravený návrh odtlačku (voľba "Pripravený návrh") alebo si návrh online zostaviť (voľba "Online návrh").
Pri pripravenom návrhu pre dosiahnutie najvyššej kvality výstupu odporúčame nahrávať súbory v krivkách (.cdr, .eps, .ai).

Zadaje do riadkov požadované texty. Môžete pridať aj ďalšie riadky, neodporúčame však prekročiť odporúčaný počet riadkov pre zvolený typ pečiatky.

mm
mm
1:1

mm
mm
φ
mm