.
13.09.2018      Čas čítania: 2 min.

Veľkoplošná tlač sú aj reklamné fólie na autá. Ako si správne vybrať?


Veľkoplošnú tlač môžete využiť nielen na bilbordy, ale aj na reklamné fólie na autá. Ak si nie ste istí, aké máte možnosti, radi vám ich priblížime v nasledujúcom článku.

polep auta

Mať umiestnený názov spoločnosti, kontakt alebo inú grafiku na firemných autách má mnoho výhod. Autá sú ľahšie identifikovateľné pre zákazníka a vďaka veľkoplošnej tlači sa z nich stávajú pohyblivé reklamné pútače. Sú tak denne na očiach vašich existujúcich aj potenciálnych zákazníkov.

Pri veľkoplošnej tlači na autá môžete využiť tieto tri možnosti:

  • One-way vision,
  • potlač na avinyle,
  • exteriérovú samolepiacu fóliu.

 

One-way vision si poradí s grafikou na sklo auta

Ak je vaším cieľom umiestniť grafiku na okná auta, v tom prípade je pre vás najvhodnejšia one-way vision fólia. Viete na ňu vytlačiť úplne čokoľvek. Ide o polopriepustnú fóliu. Tá je po nalepení priehľadná smerom von, no nepriehľadná smerom dnu. Túto vlastnosť jej zabezpečuje špeciálna perforácia.

One-way vision fólia je odolná voči dažďu a poveternostným podmienkam. Ďalšou jej výhodou je to, že tlmí slnečné svetlo. Ak použijete takúto fóliu na zadné okná auta, nie je potrebné aby ste mali tmavé sklá.

Ak si nie ste istí, ako takáto fólia vyzerá, poobzerajte sa napríklad po vozidlách mestskej hromadnej dopravy. Práve tu sa používa veľmi často.

 

Na jednoduché nápisy je tu avinyl

V prípade, že potrebujete na vaše auto umiestniť len jednofarebnú grafiku, riešením pre vás bude avinyl. Túto potlač môžete využiť napríklad na umiestnenie telefónneho čísla, webovej stránky alebo e-mailovej adresy.

Avinyl síce neposkytuje mnohofarebné variácie, no jeho hlavnou výhodou je trvácnosť. Takýto nápis vám na kapote auta vydrží 3 až 5 rokov. Ďalšou výhodou je jednoduchá aplikácia jedným ťahom. Ak lepíte iba jednoliate logo, rozdiel nepocítite. Avinyl vám uľahčí hlavne lepenie písmen a čísel. Tie sú od seba oddelené medzerami, ako napríklad už spomínané telefónne čísla či webové stránky.

Taxi s polepom

 

Farebná exteriérová tlač

V prípade, že nechcete svoju grafiku umiestniť na okná a nie je ani jednofarebná, riešenie pre vás je exteriérová tlač. Takto môžete mať na samolepke vytlačené prakticky čokoľvek. Rovnako nie ste obmedzení tým, že ju musíte umiestniť len na okná.

Exteriérová tlač je odolná voči dažďu, poveternostým podmienkam a slnečnému žiareniu. Na rozdiel od avinylu má kratšiu životnosť. Môžete tu počítať, že vám vydrží približne dva roky.

V prípade, že by ste sa o veľkoplošnej tlači radi dozvedeli viac, prezrite si ponuku na našej stránke.

Vyberte si fóliu
Diskusia 0

Pridať komentár

Pre pridanie komentáru je potrebné sa Prihlásiť alebo Zaregistrovať

Žiadne komentáre