.

Tabuľky, menovky

Menovky, ako aj hliníkové tabule sú používané najmä ako označovacie/informačné tabuľky, štítky, väčšinou s definovanou farbou „tlače“, s nami však tieto produkty naberajú nový rozmer, ponúkame Vám plnofarebnú potlač, takže tabuľky môžete použiť aj ako dekoráciu, či netradičný darček pre svojich blízkych.

Cena od 4.25
obrázok
Hliníková tabuľka s potlačou, 3x9cm

Hliníková tabuľka s potlačou, 3x9cm

3x9cm Plnofarebná potlač na hliníkovej ceduľke ponúka nový rozmer vo vytváraní označovacích tabuliek, ceduliek, menoviek, či skvelú modernú dekoráciu do kancelárie alebo domácnosti. Na výber máte až 7 farieb materiálu: biela, bronz, strieborná (lesklá, matná), zlatá (lesklá, matná, tmavá). Potlač bieleho materiálu - plné, sýte farby v širokom farebnom spektre, vzhľadom na termosublimačnú technológiu potlače, nie je možné zabezpečiť presnú vernosť farieb. Potlač farebného materiálu - výsledná farba potlače je ovplyvnená farbou podkladového materiálu. Súčasťou produktu je i obojstranná lepiaca páska pre upevnenie na hladké rovné povrchy. Na zákazku je možné vyrobiť aj iné rozmery, cena sa určí podľa plochy tabuľky v cm2. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 5,00 € s DPH. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY".
4.25 € /ks

KÚPIŤ
Hliníková tabuľka s potlačou, 9x13cm

Hliníková tabuľka s potlačou, 9x13cm

9x13cm Plnofarebná potlač na hliníkovej ceduľke ponúka nový rozmer vo vytváraní označovacích tabuliek, ceduliek, menoviek, či skvelú modernú dekoráciu do kancelárie alebo domácnosti. Na výber máte až 7 farieb materiálu: biela, bronz, strieborná (lesklá, matná), zlatá (lesklá, matná, tmavá). Potlač bieleho materiálu - plné, sýte farby v širokom farebnom spektre, vzhľadom na termosublimačnú technológiu potlače, nie je možné zabezpečiť presnú vernosť farieb. Potlač farebného materiálu - výsledná farba potlače je ovplyvnená farbou podkladového materiálu. Súčasťou produktu je i obojstranná lepiaca páska pre upevnenie na hladké rovné povrchy. Na zákazku je možné vyrobiť aj iné rozmery, cena sa určí podľa plochy tabuľky v cm2. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 5,00 € s DPH. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY".
5.65 € /ks

KÚPIŤ
Hliníková tabuľka s potlačou, 10x15cm

Hliníková tabuľka s potlačou, 10x15cm

10x15cm Plnofarebná potlač na hliníkovej ceduľke ponúka nový rozmer vo vytváraní označovacích tabuliek, ceduliek, menoviek, či skvelú modernú dekoráciu do kancelárie alebo domácnosti. Na výber máte až 7 farieb materiálu: biela, bronz, strieborná (lesklá, matná), zlatá (lesklá, matná, tmavá). Potlač bieleho materiálu - plné, sýte farby v širokom farebnom spektre, vzhľadom na termosublimačnú technológiu potlače, nie je možné zabezpečiť presnú vernosť farieb. Potlač farebného materiálu - výsledná farba potlače je ovplyvnená farbou podkladového materiálu. Súčasťou produktu je i obojstranná lepiaca páska pre upevnenie na hladké rovné povrchy. Na zákazku je možné vyrobiť aj iné rozmery, cena sa určí podľa plochy tabuľky v cm2. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 5,00 € s DPH. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY".
5.85 € /ks

KÚPIŤ
Hliníková tabuľka s potlačou, 10x20cm

Hliníková tabuľka s potlačou, 10x20cm

10x20cm Plnofarebná potlač na hliníkovej ceduľke ponúka nový rozmer vo vytváraní označovacích tabuliek, ceduliek, menoviek, či skvelú modernú dekoráciu do kancelárie alebo domácnosti. Na výber máte až 7 farieb materiálu: biela, bronz, strieborná (lesklá, matná), zlatá (lesklá, matná, tmavá). Potlač bieleho materiálu - plné, sýte farby v širokom farebnom spektre, vzhľadom na termosublimačnú technológiu potlače, nie je možné zabezpečiť presnú vernosť farieb. Potlač farebného materiálu - výsledná farba potlače je ovplyvnená farbou podkladového materiálu. Súčasťou produktu je i obojstranná lepiaca páska pre upevnenie na hladké rovné povrchy. Na zákazku je možné vyrobiť aj iné rozmery, cena sa určí podľa plochy tabuľky v cm2. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 5,00 € s DPH. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY".
6.15 € /ks

KÚPIŤ
Hliníková tabuľka s potlačou, 20x30cm

Hliníková tabuľka s potlačou, 20x30cm

20x30cm Plnofarebná potlač na hliníkovej ceduľke ponúka nový rozmer vo vytváraní označovacích tabuliek, ceduliek, menoviek, či skvelú modernú dekoráciu do kancelárie alebo domácnosti. Na výber máte až 7 farieb materiálu: biela, bronz, strieborná (lesklá, matná), zlatá (lesklá, matná, tmavá). Potlač bieleho materiálu - plné, sýte farby v širokom farebnom spektre, vzhľadom na termosublimačnú technológiu potlače, nie je možné zabezpečiť presnú vernosť farieb. Potlač farebného materiálu - výsledná farba potlače je ovplyvnená farbou podkladového materiálu. Súčasťou produktu je i obojstranná lepiaca páska pre upevnenie na hladké rovné povrchy. Na zákazku je možné vyrobiť aj iné rozmery, cena sa určí podľa plochy tabuľky v cm2. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 5,00 € s DPH. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY".
8.80 € /ks

KÚPIŤ
Hliníková tabuľka s potlačou, 30x42cm

Hliníková tabuľka s potlačou, 30x42cm

29,7x42cm Plnofarebná potlač na hliníkovej ceduľke ponúka nový rozmer vo vytváraní označovacích tabuliek, ceduliek, menoviek, či skvelú modernú dekoráciu do kancelárie alebo domácnosti. Na výber máte až 7 farieb materiálu: biela, bronz, strieborná (lesklá, matná), zlatá (lesklá, matná, tmavá). Veľkosť potlače: cca 40x28 cm (vzhľadom na technologické vybavenie) Potlač bieleho materiálu - plné, sýte farby v širokom farebnom spektre, vzhľadom na termosublimačnú technológiu potlače, nie je možné zabezpečiť presnú vernosť farieb. Potlač farebného materiálu - výsledná farba potlače je ovplyvnená farbou podkladového materiálu. Súčasťou produktu je i obojstranná lepiaca páska pre upevnenie na hladké rovné povrchy. Na zákazku je možné vyrobiť aj iné rozmery, cena sa určí podľa plochy tabuľky v cm2. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 5,00 € s DPH. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY".
13.30 € /ks

KÚPIŤ

Menovky, ako aj hliníkové tabule sú používané najmä ako označovacie/informačné tabuľky, štítky, väčšinou s definovanou farbou „tlače“, s nami však tieto produkty naberajú nový rozmer, ponúkame Vám plnofarebnú potlač, takže tabuľky môžete použiť aj ako dekoráciu, či netradičný darček pre svojich blízkych.

Výhody gravírovania

Elegantné a trvácne, gravírovanie je vytváranie nezmazateľných stôp, v tvare zvolenej predlohy na povrchu tuhého materiálu. Vypálením vrchnej vrstvy vznikne jednofarebná stopa, jej farba závisí od spodnej vrstvy na danom predmete.
Gravírovaním nie je možné vytvoriť farebnú potlač.

Výhody farebnej tlače

Pri potlači bielej tabuľky máme možnosť reprodukovať plné, sýte farby v širokom farebnom spektre, avšak vzhľadom na termosublimačnú technológiu potlače, nie je možné zabezpečiť presnú vernosť farieb.
Výsledná farba pri potlači farebného plechu je ovplyvnená farbou podkladového materiálu.

Hliníková tabuľka s potlačou

Hliníkovú tabuľku ponúkame v rôznych rozmeroch a prevedeniach. Sublimačná tlač priamo na materiál zabezpečí, že povrch tabuľky ostáva neporušený, na dotyk hladký.

Farba hliníkového plechu: biela, bronz, strieborná lesklá, strieborná matná, zlatá lesklá,  zlatá matná, zlatá tmavá
Ponúkané rozmery: 3x9 cm, 9x13 cm, 10x15 cm, 10x20 cm, 20x30 cm, 30x42 cm

Menovka gravírovaná

Menovka na dvere alebo na schránku vhodná aj do exteriéru je gravírovaná do kvalitného, odolného tvrdeného plastu. Farba textu je závislá od farby materiálu (viď galéria).

Farba plastu: strieborná, zlatá, biela, čierna, dub alebo orech
Ponúkané rozmery: 100x20mm, 130x30mm

Tabuľka gravírovaná

Tabuľka na dvere alebo na schránku. Text alebo logo si zvolíte podľa Vašich predstáv. Tabuľka je gravírovaná do kvalitného, odolného tvrdeného plastu. Farba textu je vždy čierna.

Farba plastu: strieborná, zlatá, alebo biela
Ponúkané rozmery: 130x90mm, 150x100mm, 200x100mm

Menovka/tabuľka na dvere

Tabuľka je kombináciou gravírovania do kvalitného, odolného tvrdeného plastu a sublimačne potlačeného hliníkového plechu.

Farba plastu: čierna s bielym textom, imitácia dreva - orech s bielym textom. imitácia dreva - buk s čiernym písmom.
Ponúkané rozmery: 120x85mm, 140x100mm, 160x120mm

Informácie

Ak máte záujem o väčší počet kusov, kontaktujte prosím kolegov pre individuálne nacenenie: kalkulacie@faxcopy.sk

Pri všetkých produktoch vyššie je možnosť expresného vyhotovenia za príplatok.
Informácia o dĺžke štandardnej , prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke dodacie lehoty.