Máme pre Vás OTVORENÉ vybrané predajne FaxCOPY, ktoré fungujú ako výdajne objednávok z nášho e-shopu. >> Zistiť viac informácií
.
06.11.2019      Čas čítania: 2 min.

Plastové karty využijete nielen v práci. Ako vám uľahčia život?


Reprezentatívna vizitka je neodmysliteľnou súčasťou obchodných stretnutí. Hoci sa jej význam v digitálne dobe mierne zatracuje, rigidný kus kontaktu a základnej informácie o osobe má stále svoj osobitý význam, najmä v oblasti získavania kontaktov. Ako však vytvoriť vizitku alebo iný druh karty, ktorá bude kvalitná a zároveň niečo vydrží?

 

Odpoveďou je plast. Je nápaditejší, príjemnejší na dotyk a vyzerá profesionálnejšie. Jeho výhodou je aj fakt, že vydrží viac ako papierové karty, ktoré sa opotrebujú po jednom dni vo vrecku, kam putujú ihneď po odovzdaní. Na čo všetko môžete plastovú kartu využiť?

 

Profesionálna vizitka

Hladká, lesklá a odolná. Tieto atribúty by mala spĺňať každá vizitka. Nemusí mať ani obligátne rozmery 90 × 50 mm. Môže byť výrazne menšia a na pohľad nenásilná. Na čom však záleží je jej trvácnosť. Plastové materiály túto požiadavku zabezpečia bez kompromisov. Na vás je už len prísť s kreatívnym nápadom, ako by mala vyzerať. Fantázii sa medze nekladú.

 

Členská alebo vernostná karta

Každý z nás zrejme patrí do nejakého klubu. Ponúkate kávu zadarmo za body nazbierané vo vernostnom programe alebo chcete pozvať najlepších kamarátov na rozlúčku so slobodou? Dodajte tomu punc elegancie. Vytvorte privátne plastové kartičky, napíšte výstižný text a motivujte zákazníkov k využívaniu vášho programu. Budú sa cítiť výnimočne.

 

Wellness alebo hotelové kartičky

Hotelový klient má rád, keď je o neho dobre postarané. Vytvorte unikátnu reprezentatívnu kartu s jeho menom, ktorú mu dáte po príchode. Vďaka nej bude môcť využívať napríklad all inclusive služby alebo vstup do wellness. Osobnej VIP kartičke, ktorá zabezpečuje luxus, odolávame iba veľmi ťažko.

 

Neobmedzená kreativita

Máte predstavu, o aký typ karty máte záujem? Vďaka kvalitným technologickým postupom dokážeme vytvoriť na mieru akýkoľvek tvar alebo veľkosť. Samozrejmosťou je fáza laminácie, ktorá kartu ochráni pred mechanickým poškodením.

V prípade, že si neviete dať rady a hľadáte inšpiráciu, zverte svoje predstavy nám. Skúsený tím grafikov dokáže vaše myšlienky zhmotniť do podoby decentnej kartičky. V prípade, že máte grafické podklady pripravené na výrobu, stačí ich nahrať na naše stránky a zaplatiť. My vám ich kuriérom pošleme späť.
Diskusia 0

Pridať komentár

Pre pridanie komentáru je potrebné sa Prihlásiť alebo Zaregistrovať

Žiadne komentáre