.
28.11.2016      Čas čítania: 1 min.

Laserom gravírované vizitky


Niekedy sa môžeme stretnúť s názorom, že v dnešnej digitálnej dobe sú klasické papierové vizitky už iba prežitok. Vytiahnuť vizitku v úvode stretnutia môže niekomu pripadať staromódne, no v našich končinách je to stále bežné a možno to považovať aj za súčasť bontónu. 

Čo sa však za čas, kedy sa tzv. "navštívenky" využívajú, naozaj zmenilo, je ich dizajn. Vizitky už často nie sú len obyčajná papierová kartička s textom, dnes sa to kreatívnymi prevedeniami vizitiek len tak hemží a u nás nájdete práve jedno z nich. :)

Laserom gravírované vizitky FaxCOPY

Laserové gravírovanie umožňuje vytvárať rozličné zaujímavé dizajny – na obrázku vyššie napríklad vidíte vizitku, do ktorej laser vypálil text (farba papiera sa v tých miestach zmenila) a časť textu z papiera vyrezal úplne.  

Aktuálne máme v ponuke dva špeciálne papiere: čierno-biely a čierno-oranžový. Čierny povrch papiera je jemne perleťový. V praxi to znamená, že laserom vypálené miesta budú buď biele, resp. jemne krémové alebo oranžové – podľa toho, ktorý z papierov si vyberiete. Zadná strana vizitky (biela alebo oranžová) zostáva potlačiteľná a jej potlač ponúkame už v cene produktu.

Mám o vizitky záujem

 

 

 

Keďže sa vizitky nezvyknú objednávať po jednom kuse, pripravili sme si pre vás dva balíčky:

Naši kolegovia sú však pripravení pripraviť vám aj individuálnu kalkuláciu. Kontaktovať nás môžete e-mailom.

Ak by vás zaujímalo, ako sa také vizitky, ale aj iné produkty laserom gravírujú, pozrite si naše video. ↓↓↓

 
Diskusia 0

Pridať komentár

Pre pridanie komentáru je potrebné sa Prihlásiť alebo Zaregistrovať

Žiadne komentáre