Pečiatky, diplomovky, vizitky, veľkoplošná tlač, tlač fotografií | Printstudio.FaxCopy.sk
.

Hodnotenie produktu

Komentáre

Raymond

V grafickom editore som nahraté logo ťuknul zarovnať na stred horizontálne aj vertikálne. Vizuálne sa mi to aj zdalo byť posunuté doprava, ale dôveroval som viac funkcii zarovnať ako môjmu zraku. Potom som to šípkami posunul 5-krát hore, aby to lepšie sedelo kvôli textu. Výsledok? Logo je posunuté doprava o približne polovicu svojej šírky tak, ako sa mi to zdalo vizuálne. Funkcia zarovnať nezarovnala celé logo, ale jeho ľavý stredný bod, kde začína na stred, nie stred toho loga. Som veľmi nahnevaný, ale tuším, že opraviť by to nechceli, lebo by povedali, veď ste videli, že je to posunuté. Druhá vec je, že som si dal zvoliť spevnenú väzbu a mám pocit, že sa to uvoľní. Minule s bakalárkou som bol spokojný, tentokrát som veľmi nespokojný. Taktiež som si preto musel ísť do Bratislavy, lebo nevedia dodržať čas doručenia, ktorý majú uvedený na stránke, keď objednávku zadáte. To som vo FaxCopy ešte nevidel. Tlač loga robíme centrálne... Tak na to zákazníkov upozornite, a nie, že mi potom volá grafik, že to nestihnete. Mali ste posadiť zamestnanca do auta to odviesť.

NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.