Pečiatky, diplomovky, vizitky, veľkoplošná tlač, tlač fotografií | Printstudio.FaxCopy.sk
.

Hodnotenie produktu

Komentáre

Lukáš

Napriek tomu, že som mal v objednávke zaoblené rohy tak tie neboli a plus ešte boli zle narezané vizitky, vtedy som pochopil prečo si môžem objednávku tak skoro vyzdvihnúť

Reakcia obchodu

Dobrý deň,mrzí ma vzniknutá situácia.Zaoblenie rohov ste riadne objednali a chybou vyrábajúcej pracovníčky sme toto opomenuli. Dodatočne zaoblenie rohov Vám následne pracovníčka ponúkla pri preberaní zákazky, trvá to do 2 minút, ale toto ste odmietli. Následne Vám bola znížená cena vizitiek o nedodanú službu. Táto chyba však nemá žiaden súvis s dodacou lehotou vizitiek, robia sa štandardne v lehote do 2 hodín, prípadne na počkanie.Pokiaľ boli vizitky zle narezané (pri preberaní ste chybu nereklamovali), je to možné samozrejme reklamovať -aj dodatočne a aj elektronicky - ak ku e-mailu s popisom chyby priložíte fotografiu, z ktorej je chyba zrejmá, vizitky samozrejme vyrobíme ešte raz a správne.Ospravedlňujem sa za chyby a komplikácie.Karol DittingerFaxCopy, a.s. 

Lukáš

Ďakujem aj ja. Keďže mi prišiel dotazník spokojnosti tak som reagoval na to co som dostal a je to pre Vás ako len feedback aby sa to neostávalo aj ďalším. Keďže som už pred tým som si u Vás dával robiť vizitky s ktorými som bol veľkí spokojný po všetkých stránkach tak ma len prekvapilo, že druhá várka bola presný opak. Keďže vizitiek bolo dosť veľa tak hoci Vaša kolegyňa je veľmi šikovná tak za 2 min. by nezaoblila na toľkých vizitkách rohy a ja som v tomto prípade nemal čas a nebolo v tomto druhom prípade tak pre mňa dôležité aby to bolo zaoblené. No myslím si, že na firmu ako je FaxCopy by aspoň to orezanie malo byť urobené presne bez toho aby ešte aj to musel zákazník kontrolovať. Inak som veľmi spokojný a čoskoro mám v pláne dať robiť ďalšie veci cez Vás. Pekný deň S pozdravom p.Čuba

NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.