Pečiatky, diplomovky, vizitky, veľkoplošná tlač, tlač fotografií | Printstudio.FaxCopy.sk
.

Hodnotenie produktu

Komentáre

bk

pomalé dodanie, nekvalitná tlač farieb Hodnotená objednávka: #3097416 Hodnotený produkt: Hrebeňová väzba Aktuálne hodnotenie: Detail hodnotenia Negatívne hodnotenia predajne (3M): Detail hodnotení predajne Priemerné hodnotenie predajne (1R): 4.46 / 173 hodnotení Všetky hodnotenia produktu: Zoznam hodnotení

bk

Dobrý deň,mrzí ma, ak došlo k nejakému problému.Objednávku ste zadali 7.5. vo večerných hodinách, nasledujúci deň 8.5. bol štátny sviatok (všetky predajne sú zatvorené) a 9.5. sme Vám zaslali avízo o pripravenosti zákazky na prevzatie. Toto avízo sme Vám následne zaslali v priebehu nasledujúcich 2 týždňov ešte 5x. Dňa 23.5. ste nám písomne oznámili, že objednávku chcete stornovať "bez uvedenia dôvodu", čo sme odmietli, keďže objednávka bola riadne vyrobená. Nakoniec ste si 29.5. zákazku prišli prevziať.Pri preberaní zákazky osobne v predajni ste kvalitu tlače nereklamovali, je to však možné aj dodatočne a pokiaľ výtlačky nezodpovedajú predlohe, tlač zdarma opravíme.Karol DittingerFaxCopy, a.s. 

NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.