Pečiatky, diplomovky, vizitky, veľkoplošná tlač, tlač fotografií | Printstudio.FaxCopy.sk
.

Hodnotenie produktu

Komentáre

Karabová D.

Nespokojná s výsledkom. Zažltnutý papier, farebná tlač má úplne iný odtieň ako je súbor alebo aj tlač na inej tlačiarni, zadná štruktúrovaná strana bola zviazaná naopak. Neodporúčam, vytlačte si to ľudia radšej doma. Ušetríte a bude to kvalitnejšie. Hodnotená objednávka: #3136159 Hodnotený produkt: Hrebeňová väzba Aktuálne hodnotenie: Detail hodnotenia Negatívne hodnotenia predajne (3M): Detail hodnotení predajne Priemerné hodnotenie predajne (1R): 4.48 / 172 hodnotení Všetky hodnotenia produktu: Zoznam hodnotení

Karabová D.

Dobrý deň,mrzí ma opísaná situácia, bohužiaľ sme pochybili. Vašu zákazku riešil pracovník, ktorý sa bohužiaľ ukázal (nie len v tomto prípade) ako málo vhodný na túto prácu, preto s ním ukončili pracovný pomer.Za chybu sa ospravedlňujeme, bude Vás kontaktovať regionálny manažér zodpovedný za túto predajňu, aby s Vami vyriešil nápravu a primerané odškodnenie.Karol DittingerFaxCopy, a.s. 

NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.