Pečiatky, diplomovky, vizitky, veľkoplošná tlač, tlač fotografií | Printstudio.FaxCopy.sk
.

Hodnotenie produktu

Komentáre

Dano

Objednávka prebehla úplne v poriadku, za čo som veľmi rád. Informácia o tom, že môj objednaný produkt príde na druhý deň o 15:00 bol správny. A presne dokonca na čas. 15:05, prišla sms že môj produkt je na prevádzke. Čo sa týka prevádzky (OC Avion) je dosť malinká ale na tom nič zle nie je. Čo sa týka obsluhy.. na prevádzke som mal nedorozumenie s ďalším klientom, presne kvôli nedostatočnemu priestoru a poradiu klientov pri pokladni. Zamestnanec (Jakub) slušne povedal že najprv obslúži pána v druhej rade pultu. To všetko bolo v poriadku a pochopil som rýchlo ako to u nich funguje. Keď prišiel rád na mňa, Zamestnanec (Jakub) len z diaľky sa ma spýtal, čo potrebujem ja. Tak somu povedal že som si prišiel po prácu, ktorú mal objednanu. Rýchlo mi povedal aby som mu dal číslo objednávky. Vôbec nepozrel do systému len odišiel a vrátil sa s prácou. V objednávke sa písalo že k môjmu produktu, mám nárok na darček. Zamestnanec (Jakub) možno práve kvôli tomu že do systému nepozrel, ani len nevedel že niečo také tam je. A možno o tom vedel.. neviem. Bolo to trochu nepríjemné, ale nič zvláštne. Možno si ten darček chcel nechať pre seba ????. Čo sa týka práce samotnej, tak tam bolo všetko bez chyby, presne podľa požiadaviek, dokonalé. Ďakujem. Vaše služby budem určite využívať aj naďalej.

NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.