Pečiatky, diplomovky, vizitky, veľkoplošná tlač, tlač fotografií | Printstudio.FaxCopy.sk
.

Hodnotenie produktu

Komentáre

Danka

Vizitky boli vytlačené rýchlo, avšak nie presne podľa zadanej objednávky - chýbalo odrezanie oblých rohov, ktoré si pracovníčka v zadaní nevšimla, hoci v účtenke boli tarátané. Reklamácia účtenky potom trvala 15 minút, čo ma prekvapilo.

Karol Dittinger

Dobrý deň, mrzí ma, ak došlo pri spracovaní vašej objednávky k nejakému problému. Kontrolou podkladov k objednávke som overil, že objednávka na výrobu vizitiek bola zadaná samoobslužne a bez zaoblenia rohov, vizitky boli vyrobené podľa zadania a táto príplatková služba "zaoblenie rohov" Vám ani nebola účtovaná. V cene zákazky bola zahrnutá 2x výroba krabičky vizitiek (spolu 100 ks), vytvorenie šablóny (1x) a príplatok za obojstrannú tlač (2x), spolu cena 15,25 EUR, čo zodpovedá platnému cenníku. Je mi ľúto, ak došlo k nedorozumeniu a ak je to potrebné, vizitky bez problému vyrobíme ešte raz aj so zaoblenými rohmi, nejedná sa však o oprávnenú reklamáciu, za komplikáciu sa ospravedlňujem. Karol Dittinger FaxCopy, a.s.  

NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.