Pečiatky, diplomovky, vizitky, veľkoplošná tlač, tlač fotografií | Printstudio.FaxCopy.sk
.

Hodnotenie produktu

Komentáre

Tomáš

Nedôsledné kompletizovanie objednávky, už tretí a aj posledný (ďalšie objednávky budem robiť inde) raz sa mi stalo, že pri vizitkách neurobili zaoblené okraje ako bolo v objednávke, aj v konečnom účte.. žiaľ, keď si človek vyzdvihuje tovar v časovom zhone, nie všetko si hneď všimne.

Karol Dittinger

Dobrý deň, mrzí ma, bohužiaľ došlo pri výrobe k chybe a zjavne zlyhala aj výstupná kontrola. V každom prípade je nedodržanie podmienok objednávky dôvodom k reklamácii a chybu bezplatne obratom napravíme (vyrobíme nové vizitky s požadovanými a zaplatenými vlastnosťami), opravené vizitky si môžete prevziať v predajni alebo Vám ich na naše náklady zašleme na adresu. Za problém sa ospravedlňujem. Karol Dittinger FaxCopy, a.s.  

Karol Dittinger

Dobrý deň, hodnotenie sa zobrazuje na našej stránke (pre Vami objednanú položku je to https://www.faxcopy.sk/graficke-produkty/vizitky/krabicka-vizitiek-plus), dajú sa tam pozrieť hodnotenia zákazníkov ku konkrétnym produktom. Pokiaľ máte záujem pôvodné hodnotenie zmeniť, viem tam pripojiť dodatočný komentár, ak mi pošlete text. Inak do hodnotení (ani negatívnych) nevstupujeme, snažíme sa len aspoň napraviť, ak sme niečo pokazili. Karol Dittinger FaxCopy, a.s.  

NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.