Pečiatky, diplomovky, vizitky, veľkoplošná tlač, tlač fotografií | Printstudio.FaxCopy.sk
.

Hodnotenie produktu

Komentáre

Veve

Vizitky mi odovzdali nakrivo odrezané, ak by som na to neupozornila nikto by to neriešil, predsa ten kto to ukladal do obalu to musel vidieť. Poctivosť sa v ľuďoch vytratila. Inak obchod skvelý vždy poruke.

Veve

Dobrý deň, mrzí ma vzniknutá situácia a bohužiaľ z našej strany došlo k pochybeniu - pracovníčka predajne skutočne vizitky zle narezala, prácu si po sebe neskontrolovala a ani neprebehla následná kontrola iným pracovníkom predajne (keďže vedúci predajne mal v tom čase dovolenku). K náprave došlo až po Vašom upozornení. Za hrubé porušenie pravidiel vyhotovenia zákaziek budú obe dotknuté pracovníčka postihnuté krátením odmeny s upozornením, že v prípade opakovania hrubého porušenia pracovnej disciplíny s nimi ukončíme pracovný pomer. Ospravedlňujem sa za spôsobené komplikácie.  Karol Dittinger FaxCopy, a.s.  

NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.