Pečiatky, diplomovky, vizitky, veľkoplošná tlač, tlač fotografií | Printstudio.FaxCopy.sk
.

Hodnotenie produktu

Komentáre

Milan

Nepáčilo sa mi, že vytlačený projekt odovzdali v rolke ako seno. Predstavte si, že by som to dal mojim robotníkom aký by mali z toho šalát. Takto mi to vytlačí hocijaká grafická firma ktorá sa na to nešpecializuje. Od profíkov som čakal profi prístup. Bol som sklamaný.

Milan

Dobrý deň, mrzí ma Vaša nespokojnosť, chyby sme sa však nedopustili. Nie je problém vytlačené výkresy aj poskladať, prípadne aj nadštandardne zabaliť, sú to však príplatkové služby, ktoré ste si vo Vašej objednávke nezvolili, preto Vám bola zákazka odovzdaná v základnom balení (stočené bez skladania). Obsluhújca pracovníčka pri odovzdávaní zákazky Vám dodatočne poskladanie aj ponúkla, na čo ste však nereflektovali. Pokiaľ si v budúcnosti budete želať výkresy aj poskladať, radi Vám tú službu poskytneme.  Karol Dittinger FaxCopy, a.s.  

NEWSLETTER
Radi by ste sa ako prví dozvedeli o výhodných akciách, súťažiach a zaujímavých foto novinkách? Prihláste sa na odber nášho newslettera.