.

Maturitné oznámenia

Žiadnemu maturantovi by nemalo chýbať maturitné oznamko. Čo už by to len bolo za ukončenie strednej školy a stužkovej bez radostí (a starostí) okolo výberu a vybavovania tlače maturitných oznámení? S nami to ale zvládnete ľavou zadnou. A bez starostí.

Cena od 17.90
obrázok
Balíček maturitných oznámení Basic

Balíček maturitných oznámení Basic

Maturitné oznámenia BASIC. 1 balíček = 20ks oznámení obojstrane vytlačených na 250g/m2 papier s lesklou alebo matnou povrchovou úpravou. Tlač - plnofarená CMYK. Fotka môže byť vytlačená priamo na oznámení. Rozmer oznámení: 150 x 60 mm Každý ďalší balíček rovnakých oznámení (totožný grafický návrh) dostanete za nižšiu cenu. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 50% z ceny objednávky. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY".
17.90 € /ks

KÚPIŤ
Balíček maturitných oznámení Exclusive

Balíček maturitných oznámení Exclusive

Maturitné oznámenia EXCLUSIVE. 1 balíček = 20ks oznámení obojstrane vytlačených na štruktúrovaný papier EXCLUSIVE 220-250g. Tlač - plnofarená CMYK. Fotka môže byť vytlačená priamo na oznámení. Farba papiera môže ovplyvniť výslednú farebnosť výtlačku. Biele plochy motívov budú mať farbu vami zvoleného papiera. Rozmer oznámení: 150 x 60 mm Každý ďalší balíček rovnakých oznámení (totožný grafický návrh) dostanete za nižšiu cenu. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 50% z ceny objednávky. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY".
22.90 € /ks

KÚPIŤ
Balíček maturitných oznámení Premium

Balíček maturitných oznámení Premium

Maturitné oznámenia Premium. 1 balíček = 20ks oznámení obojstrane vytlačených na štruktúrovaný papier PREMIUM 220 - 250g. Tlač - plnofarená CMYK. Fotka môže byť vytlačená priamo na oznámení. Farba papiera môže ovplyvniť výslednú farebnosť výtlačku. Biele plochy motívov budú mať farbu vami zvoleného papiera. Rozmer oznámení: 150 x 60 mm Každý ďalší balíček rovnakých oznámení (totožný grafický návrh) dostanete za nižšiu cenu. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 50% z ceny objednávky. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY".
21.90 € /ks

KÚPIŤ
Balíček maturitných oznámení Premium White

Balíček maturitných oznámení Premium White

Maturitné oznámenia Premium. 1 balíček = 20ks oznámení obojstrane vytlačených na štruktúrovaný papier PREMIUM COLOR 220 - 250g. Tlač - Biela. Nieje možné vytlačiť fotku priamo na oznámení. Rozmer oznámení: 150 x 60 mm Každý ďalší balíček rovnakých oznámení (totožný grafický návrh) dostanete za nižšiu cenu. Možnosť vyhotovenia produktu v expresnej dodacej lehote: + 50% z ceny objednávky. Informácia o dĺžke štandardnej, prípadne expresnej dodacej lehoty je uvedená v záložke "DODACIE LEHOTY".
24.40 € /ks

KÚPIŤ

Žiadnemu maturantovi by nemalo chýbať maturitné oznamko. Čo už by to len bolo za ukončenie strednej školy a stužkovej bez radostí (a starostí) okolo výberu a vybavovania tlače maturitných oznámení? S nami to ale zvládnete ľavou zadnou. A bez starostí.

Návrh maturitných oznámení

U nás si môžete vybrať z hotových grafických návrhov oznamiek. Samozrejmosťou je, že na základe vášho zadania doplníme mená študentov, názov školy a označenie triedy. Ak by ste si nechceli lámať hlavu s mottom na oznamko, tak si môžete nechať to, ktoré už je v návrhu použité. Citátov na oznamká je ale neúrekom, takže inšpirovať sa môžete aj u kamarátov alebo na internete. Môžeme vám aj nechať prázdne miesto na dopísanie venovania na oznamko rukou. Bude tak ešte osobnejšie.

Do grafického návrhu môžeme zakomponovať aj vaše fotky na oznamká, takže vám odpadne práca s lepením fotiek, a fotky budete mať na maturitných oznámeniach priamo vytlačené. Toto nie je možné len pri typu oznámení Premium White, kde sa tlačí bielou farbou a touto technológiou tlače nie je možné fotku vytlačiť. Pri tomto balíčku oznámení preto nájdete aj odlišné grafické návrhy ako pri zvyšných typoch.

Ak by ste chceli návrh maturitného oznámenia nejako graficky upraviť (okrem úkonov spomenutých vyššiie), tak jednoduché grafické úpravy máte v cene a zložitejšie sú za príplatok. Je to individuálne, takže prípadné úpravy oznamka s vami radi prekonzultujeme.

Tlač oznamiek

Oznamká vám môžeme vytlačiť na rozličné papiere a okrem štandardnej farebnej tlače (CMYK) si môžete zvoliť aj už spomínanú unikátnu tlač bielym atramentom. Prehľad papierov, typov tlače a možnosti vytlačenia fotky priamo na maturitné oznámenie nájdete v tabuľke nižšie:

Typ balíčka

Farba tlače

Papier

Tlač fotky

Basic

Plnofarebná CMYK

250g lesklý alebo matný

áno

Premium

Plnofarebná CMYK

220 - 250g papier s jemnou povrchovou štruktúrou.

áno

Premium White

Biela

220 - 250g farebný papier s jemnou povrchovou štruktúrou.

nie

Exclusive

Plnofarebná CMYK

220 - 250g papier s jemnou povrchovou štruktúrou s metalickým vzhľadom.

áno