.

FaxcopyMaturitné oznámenia

  • 1Výber produktu
  • 2Rekapitulácia
Cenová rekapitulácia
Rozbaliť
0.00

Žiadnemu maturantovi by nemalo chýbať maturitné oznamko. Čo už by to len bolo za ukončenie strednej školy a stužkovej bez radostí (a starostí) okolo výberu a vybavovania tlače maturitných oznámení? S nami to ale zvládnete ľavou zadnou. A bez starostí.

Návrh maturitných oznámeníMaturitné oznamká

U nás si môžete vybrať z hotových grafických návrhov oznamiek. Samozrejmosťou je, že na základe vášho zadania doplníme mená študentov, názov školy a označenie triedy. Ak by ste si nechceli lámať hlavu s mottom na oznamko, tak si môžete nechať to, ktoré už je v návrhu použité. Citátov na oznamká je ale neúrekom, takže inšpirovať sa môžete aj u kamarátov alebo na internete. Môžeme vám aj nechať prázdne miesto na dopísanie venovania na oznamko rukou. Bude tak ešte osobnejšie.

Do grafického návrhu môžeme zakomponovať aj vaše fotky na oznamká, takže vám odpadne práca s lepením fotiek, a fotky budete mať na maturitných oznámeniach priamo vytlačené. Toto nie je možné len pri typu oznámení Premium White, kde sa tlačí bielou farbou a touto technológiou tlače nie je možné fotku vytlačiť. Pri tomto balíčku oznámení preto nájdete aj odlišné grafické návrhy ako pri zvyšných typoch.

Ak by ste chceli návrh maturitného oznámenia nejako graficky upraviť (okrem úkonov spomenutých vyššiie), tak jednoduché grafické úpravy máte v cene a zložitejšie sú za príplatok. Je to individuálne, takže prípadné úpravy oznamka s vami radi prekonzultujeme.

Tlač oznamiek

Oznamká vám môžeme vytlačiť na rozličné papiere a okrem štandardnej farebnej tlače (CMYK) si môžete zvoliť aj už spomínanú unikátnu tlač bielym atramentom. Prehľad papierov, typov tlače a možnosti vytlačenia fotky priamo na maturitné oznámenie nájdete v tabuľke nižšie:

Typ balíčka Farba tlače Papier Tlač fotky
Basic Plnofarebná CMYK 250g lesklý alebo matný áno
Premium Plnofarebná CMYK 220 - 250g papier s jemnou povrchovou štruktúrou. áno
Premium White Biela 220 - 250g farebný papier s jemnou povrchovou štruktúrou. nie
Exclusive Plnofarebná CMYK 220 - 250g papier s jemnou povrchovou štruktúrou s metalickým vzhľadom. áno

Cenník oznamiek

Cena oznamiek záleží od toho, ktorý typ balíčku oznámení si vyberiete, a o koľko kusov oznámení máte záujem. Ceny začínajú približne od 0,20 €/ks. Pozrite si náš cenník maturitných oznámení

 


Zvoľte počet kusov a režim platby

Počet spolu (podľa špecifikácií):
- +
Vyberte režim platby
Voucher (kód): Overiť a pridať

V režime E-SHOP si návrh produktu a následne objednávku vytvoríte samoobslužne, rýchlo a pohodlne z vlastného počítača. Účtujeme zvýhodnené ceny platné pre náš e-shop.

Zadajte kód z vouchera, potvrďte tlačidlom OVERIŤ A PRIDAŤ. Ak je voucher platný, zaradí sa do zoznamu voucherov. Môžete použiť viac voucherov, pokiaľ chcete kúpiť viac kusov produktu. Kupóny pridávajte po jednom.