.
23.10.2018      Čas čítania: 2 min.

Ako hodnotia pečiatky Trodat zákazníci? Inšpirovali nás recenzie


Na počiatku bola spoločnosť Trodat malou viedenskou firmou. Dnes jej pečiatky nájdete vo viac ako 150-tich krajinách sveta. Aké skúsenosti s pečiatkami Trodat majú naši zákazníci? Pozreli sme sa na ich recenzie a zhrnuli sme najčastejšie opakujúce sa odpovede.

Pečiatka na stole, papier a pero

Firma Trodat bola založená ešte v roku 1912 vo Viedni. Jej zakladateľ Franz Just, v tej dobe nemohol ani tušiť, že o niekoľko desaťročí neskôr bude spoločnosť svetovým gigantom s viac ako 1000 zamestnancami.

Spoločnosť Trodat bola vždy inovatívna, v roku 1980 predstavila svetu prvú samofarbiacu pečiatku z plastu. Dnes sa môže pochváliť napríklad tým, že celý výrobný proces neprodukuje ani kvapku odpadovej vody.

Čo si o samotných výrobkoch myslia zákazníci? V čom je podľa nich výhoda pečiatok Trodat oproti konkurencii?

 

Kvalita verzus cena

Úplne najčastejšou odpoveďou na otázku spokojnosti zákazníkov boli rôzne variácie na vysokú kvalitu a príjemnú cenu. Veľa nových zákazníkov, ktorí si prvý raz objednali pečiatku Trodat uviedlo, že ich milo prekvapila kvalita odtlačku, ktorý pečiatka zanecháva. Písmená, znaky a číselká sú jasne čitateľné, čo u konkurencie nemusí byť vždy tak.

Druhým prekvapením pre zákazníkov je cena. Za kvalitu, ktorú obdržali sa im zdala adekvátna a veľmi priaznivá. Obe tieto kritéria sa opakovali nielen u nových, ale aj u stálych zákazníkov.

 

Spracovanie pečiatky

Ďalším, pravidelne sa opakujúcim slovným spojením v recenziách bolo, že pečiatky Trodat sú veľmi kvalitne spracované. Tie, ktoré majú prívlastok malé, sa naozaj bez problémov zmestia do dámskej kabelky alebo pánskeho kufríka. Iní ocenili kvalitu spracovania krytu. Ten drží na svojom mieste pevne. Zabraňuje vysúšaniu a zašpineniu.

Tieto recenzie nás veľmi tešia, pretože si môžeme byť istí, že ponúkame kvalitný sortiment. Spoločnosť Trodat sa usiluje tiež šetriť životné prostredie, preto sa až 80 percent odpadu, ktorý vzniká pri výrobe pečiatok, dá recyklovať.

žena v kancelárii pečiatkuje dokument

 

Na pečiatky väčších rozmerov sa zmestí veľa

Z recenzií vyplynulo aj to, že zákazníci ocenili pečiatky väčších rozmerov. Páči sa im, že na tieto dostanú všetky potrebné informácie a nemusia sa obmedzovať. Spísali sme pre vás údaje, ktoré by mala obsahovať firemná pečiatka. Aj toto kritérium je jedným z tých, v ktorých majú pečiatky Trodat náskok pred konkurenciou.

Môžeme povedať, že veľká väčšina recenzií je kladná. Zachytili sme len niekoľko individuálnych sťažností, ktoré napríklad vznikli pri zlej špecifikácii požiadaviek zákazníka. V prípade, že neviete, aká pečiatka je pre vás najlepšia, prečítajte si rýchleho sprievodcu pečiatkami.

Ak máte nejaké pochybnosti, určite nás kontaktujte, radi vám poradíme. Tešíme sa, že aj u nás, na e-shope Printstudia vám môžeme ponúkať kvalitný tovar, ktorý preverili aj recenzie zákazníkov.

Vybrať pečiatku
Diskusia 0

Pridať komentár

Pre pridanie komentáru je potrebné sa Prihlásiť alebo Zaregistrovať

Žiadne komentáre